пляж
Літо … Найчастіше це слово асоціюється в нас із сонечком, морем, піском та усілякими смаколиками. Не знаю як для вас, а для мене це найкраща пора, бо коли ж найкраще відпочивати, тільки влітку…

Для більшості людей літо – це період довгоочікуваної відпустки. Дехто любить проводити її у себе на дачі, інші – насолоджуючись краєвидами гір чи хвилями моря. Сьогодні, завдяки плідній роботі туристичних фірм ми можемо обрати тур, який тільки душа забажає. Для мене літо – це обов’язково море, сонце та пісок, тому для себе маршрут я вже обрала, якщо ви теж їдете на море, то ось вам декілька порад, що краще взяти із собою у таку подорож та як себе вести на пляжі.

окуляри

Мабуть ніхто би не повірив, що існує « пляжний етикет», бо коли відпочиваєш на пляжі і надивишся такого, що здається, що його й не існує. Та ні, він є і про нього треба пам’ятати. Бо деколи ловиш себе на думці, що саме на пляжі в бікіні ми почуваємо себе не менш комфортно, ніж у власній спальні. Як не видається парадоксальним, але за інших обставин ми не показали б й кусочка власного тіла, а от на пляжі готові бути хоч оголеними. Деякі люди заходять в цьому надто далеко, але не будемо їх наслідувати.

Що є найнеобхіднішим нам на пляжі ? Найперше, по що ми одразу ідемо й купуємо в магазині – купальник. Купальник має добре лежати на тілі, тому не слід брати ні надто великий, ні надто маленький розмір. Постарайтесь правильно обрати і його колір – він в жодному разі не повинен бути прозорим, якою б хорошою фігурою ви не володіли. Не забувайте, що на пляжі є чимало інших людей, в тому числі і дітей, окрім вас. Завжди тримайте під рукою хороші темні окуляри. Не забудьте про зручні тапочки. Попри те, що ходити босоніж по тепленькому піску дуже корисно та надзвичайно приємно, але якщо ви вибрали місцину (річку, до прикладу), де дно є кам’янистим, то зручні в’єтнамки вам ой як знадобляться. Такі ж маленькі тапочки не забудьте прихопити ще й для наймолодших відпочивальників. Невід’ємним доповненням, а я б сказала окрасою вашого літнього пляжного образу, буде чудове парео. Воно може бути дещо яскравішим за купальник. Пляжна сумка та парео мають добре поєнюватися одне з одним та красувати око оточуючих. Щодо макіяжу, то я не вбачаю його особливої необхідності на пляжі, та, якщо ви все ж таки не можете без нього, то не робіть його надто яскравим.

тапочки на пляжі

Коли ви прийшли на пляж, а довкола велика кількість відпочиваючих, то постарайтесь зайняти якомога менше місця та загоряти на більшій відстані одне від одного. Зважайте на відпочинок інших, тому не викручуйте надто гучно музику в своїх наушниках, не кричіть та не гомоніть голосно. Особливо слідкуйте за своєю поведінкою в присутності дітей. Зазвичай, на пляжі можна побачити не тільки людей із ідеальною фігурою та зовнішністю, а й осіб із певними вадами, тому ніколи не розглядайте та не осуджуйте їх вроду.

загаряєм

Не потрібно спокушати та провокувати інших своїм видом. Бікіні, надто відкритий купальник та інші наряди прибережіть для пляжу, але не для походу в магазин, ресторан чи в готель. В цих місцях прикривайте тіло парео та вдягайте більш скромніші наряди, навіть якщо ви впевнені в своїй фігурі.

парео

Усі прагнуть хорошого, рівномірного, без зайвих відбитків, загару. Сьогодні нікому не видасться в диковинку повністю чи напівоголене жіноче тіло на пляжі. Але , тим не менше, попри красу, старайтеся загаряти без купальника тоді, коли нікого немає поруч. Обов’язково діліться сонцезахисними окулярами та засобами, водою, напоями чи їдою з друзями. Буде чудово, коли ви намастите спинку кремом своїй подрузі, а вона вам.

Дуже часто ласкаве сонце, морський бриз та відверті наряди можуть надати нам особливого романтичного настрою. Але попри все, тримайте себе в руках та не заходьте дальше за поцілунки. Не даремно кажуть, що пляжні романи недовготривалі, бо пристрасні, а пристрасть швидко проходить як і легкий морський вітерець.

Пройшов день і вам потрібно повертатися в готель чи додому ? Ніколи не залишайте своє місце в брудному стані, бо вам захочеться повернутися в чистоту ще й наступного разу. Заберіть усе до останньої кісточки та папірчика, не забувайте про мусорні мішки в машині, дбайте про ті місця, де вам добре та куди ви хотіли би знову і знову приїхати.

P. S. А еще перед пляжным отдыхом имеет смысл поискать в интернете сдельные купальники Киев, которые подчеркнут достоинства вашей фигуры. Такие хорошие купальники можно найти, например, в интернет магазине Kolgot.net.