повернення чоловіка

На жаль, але в нашій країні (як втім, і сусідніх країнах) є сумна статистика: на 100% шлюбів припадає 70% розлучень. А в деяких регіонах цей показник становить всі 90%, вдумайтеся, тільки 10% пар живуть разом, а всі інші розлучаються. А скільки пар живуть разом без кохання, тільки заради дітей, і вже коли діти виростають, і самі обзаводяться власними сім’ями, чоловік і дружина розлучаються або живуть разом просто вже в силу звички. Одним словом, кохання і справжнє сімейне щастя насправді рідкісний птах. І немає нічого дивного в тому, що багато жінок, у яких розпадається сім’я, починають шукати способи повернути свого чоловіка назад у сім’ю.

Насправді про те, як повернути чоловіка в сім’ю написано чимало але багато і дурного. І саме дурне що може зробити жінка в такій ситуації, це звернеться до всякого роду ворожок, чаклунок та інших шарлатанок, щоб ті знову причарували чоловіка за допомогою різних там магічних ритуалів, амулетів. Адже це так підкуповує, нічого не робити, нічого не міняти, а заплатити «чаклунці» і разом вирішити всі проблеми. В реальності ж жінки, які займаються подібними дурницями, позбавляються лише своїх грошей.

Але як же все-таки можна повернути чоловіка? Напевно, найкраще його просто не втрачати, і якщо вже так сталося, що чоловік став ходити наліво і в підсумку взагалі пішов з сім’ї, то потрібно сісти і проаналізувати свої помилки. Адже в будь-якому розлученні завжди є вина двох сторін: і чоловік і дружина роблять помилки в сімейному житті, які можуть стати фатальними і розбити тендітний човен сімейного щастя. Просто багато людей часто не вступають в шлюб, будучи не до кінця зрілими і готовими до сімейного життя.

Пам’ятайте, вступаючи в шлюб, ви давали обіцянку бути разом «і в радості, і в горі». На жаль, але багато людей готові бути разом тільки «в радості». Але життя наше не з одних лише радощів складається, і коли починаються випробування, сумні події, сім’я розпадається. Типова ситуація, чоловік приносить мало грошей, дружина починає його пиляти, чоловік в якості захисної реакції починає шукати розраду в алкоголі (в кращому випадку), або в іншій жінці (в разі гіршому). В цілому причин, чому розпадаються сім’ї можна наводити безліч, але завжди винні обоє. І навіть якщо ви прямо свята, а чоловік ваш такий негідник, бабій (або алкоголік), то подумайте, чому ви вибрали собі саме такого чоловіка і чому він вибрав вас.

Але все ж сталося непоправне, ваш чоловік пішов з сім’ї, як же можна його повернути назад. На жаль, але часом вже ніяк. Що ж буде робити мудра жінка в такій життєвій ситуації. На відміну від жінки дурної вона не буде ходити до ворожок, а проаналізує все що було в шлюбі, що вона робила не так і спробує виправити ті свої недоліки, які привели до розлучення. І може статися так, що колишній чоловік, побачивши, як разюче змінилася його колишня дружина, захоче знову повернутися до неї (але може і не захоче). Або може трапитися так, що вона знайде собі нового чоловіка, більш зрілого і готового до створення міцної сім’ї, але для цього жінці самій потрібно бути достатньо зрілою. А для цього потрібно працювати над собою, докладати зусиль, саморозвиватися. Щоб отримати «принца» потрібно самій стати «принцесою».

Впрочем если мужа в семью вернуть все же не удается, то можно воспользоваться такой штукой как сайт знакомств для разведенных и найти себе нового мужа.