спимо
Серед людей доволі популярною є приказка: – «Скажи мені хто твій друг, і я скажу, хто тобі ти». Хтось скаже, що це дурниці, але більшість погодиться з тим, що й насправді осередок або коло друзів певної людини може багато розказати про неї саму, бо ми спілкуємося з тими людьми, з якими нам комфортно знаходитись і з якими є про що поговорити. Та сьогодні мова піде дещо про інше, про що ми також можемо сказати наступне : – « Скажи мені як ти спиш, і я скажу тобі, що тобі сниться». Як виявилося, бо над цим питанням працювало багато психологів та інших спеціалістів, що поза людини під час сну може багато про що розповісти. Ми можемо дізнатися хто вона за типом характеру (інтроверт чи екстраверт), які проблеми її хвилюють в даний момент. За позами сну окремої пари можна визначити, які у неї стосунки.

Ніколи не задумувались як ви спите ? Тоді можете порівняти себе із цими спостереженнями. Отож, якщо ви спите:

«як ложки в буфеті» – міцно обіймаєте свого чоловіка та солодко дмухаєте йому в потилицю, тоді у вас велике кохання та повна гармонія у стосунках. Так сплять лише закохані, туляться один до одного неначе й насправді ложки в буфеті.

ложки

«спина об спину» – любите обіпертися спиною об свою половину, та ще й злегка торкнутись чи закинути ногу на нього – у вас також все в порядку, ваші відносини гармонійні і ви ніколи не набриднете один одному, бо завжди між вами є контакт.

спиною

«Віч-на-віч» – ця поза про пару, яка повністю узалежнила обох партнерів, вони настільки зрослися в одне ціле, що не відчувають і не бачать себе окремо поза стосунками. Спати віч-на-віч зовсім не зручно, у ній практично неможливо заснути, бо потік теплого повітря та енергії постійно будять обох закоханих. При таких стосунках слід замислитись над змінами та дати своїй половині трішки особистого простору, тоді й заснути буде легше обом.

віч-на-віч

«розбіглися по кутам» – пара розділена великою частиною ліжка або ковдрою, жодна частина тіла не стикається, обличчя партнерів повернені до стіни – все це свідчить, що кожен з них хоче зберегти дистанцію хоча би уві сні, люди втомились відносинами та охололи одне до одного, бо кожен прагне відділитись та захистити себе від енергії іншого хоча би постіллю, відстанню чи розвернутою спиною. Це перший дзвоник для пари, що пора якнайшвидше робити якісь зміни.

окремо

«опора і захист» – ви або ваш чоловік любите покласти свою голову на груди половинці, то це говорить про вашу довіру до нього, а от його характеризує як людину на котру можна покластися, він – справжня опора для вас. Такі стосунки є чудовими, бо будують довіру одне до одного та велику турботу та відданість одне одному.

на грудях

«тримаючись за руки» – досить рідко можна почути, щоб пара спала, тримаючи один одного за руки. Таких людей справді мало і це говорить про велику залежність партнерів одне від одного. Але тут залежність у хорошому значенні цього слова, бо вона невидима – коли люди дуже сильно, на підсвідомому рівні, відчувають свою половину. У них, неначе у близнюків, глибоке духовне поєднання.

«на спині» – коли обоє сплять на спині, то це характеризує їх як лідерів. Кожен лідер прагне бути головним у стосунках. Тому вони такі важкі, бо ніхто не хоче поступитися своїми інтересами. На першому етапі їм буде цікаво так би мовити завоювати, переробити свого партнера на свій манер, але коли це не вдається, такі пари розходяться.

на спині

«один на боці, інший – на животі» – вони зустрілися, щоб вдало доповнювати один одного. Як кажуть психологи, люди, які люблять спати на животі є дещо невпевненими в собі у житті. Тому партнер, який обирає таку позу є невпевненим, тому йому дуже комфортно із своєю половиною, яка дуже часто приймає необхідні рішення та стимулює його до активних дій.

на животі і на боку

«на спині та на боці» – це модель зовсім іншого ставлення партнерів у парі. Той, що любить спати на спині може частенько керувати та не рахуватися з думкою своєї половини, бо він/вона правий. Тут виникає одна проблема – другий партнер тут не лідер, бо хоче відгородити себе спиною від сильного потоку енергії, тому часто поступається своїми інтересами. Вихід в таких стосунках простий – не дозволяти жінці/чоловіку принижувати себе навіть коханій людині.

P. S. А ще певно те як ми спимо, та в яких позиціях, залежить і від якості нашого дивану чи ліжка. До речі гарне ліжко та диван можна придбати за адресою просп. Миколи Бажана, 30, Київ, тож поспішайте.