любов
День святого Валентина дає подружжю привід вкотре підтверджувати своє кохання, вселяє віру один в одного, оживляє забуті відчуття, дозволяє провести романтичний вечір лишень вдвох, як це було у часи, коли ви лишень познайомились. Кожного 14-го лютого люблячі дружини бажають виразити своє кохання, купуючи гарні подарунки – вони передають їхні щирі почуття та емоції. Але багатьом жінкам, з року в рік, стає все важче й важче знову дивувати свою половинку, а так хочеться ! Для того, щоб вирішити цю непросту дилему подивіться ось ці декілька порад та ідей, можливо вам сподобається, і ви вирішите, що придбати своєму чоловіку на День Закоханих.

Жести кохання

Перш за все слід пам’ятати, що кохання може виражатись в інших, окрім подарунків, формах. Простий телефонний дзвінок на роботу тільки, щоб сказати: “Я кохаю тебе, і ти так багато для мене значиш” може торкнутися його серця абсолютно особливим чином. Або як щодо прогулянки в парку, тримаючись за руки. Ви також можете приготувати його улюблену їжу, або навчитись робити якусь річ, яку він завжди хотів, щоб ви навчились (скажімо осилити новий рецепт, пограти з ним у гольф, піти у басейн чи навчитися в’язати). Тільки трішки задумайтесь, і одразу у вашу голово прийде багато романтичних ідей.

відкритка

Цікаві подарунки

Більшість чоловіків хотіли б отримати на День святого Валентина подарунки, які вони можуть асоціювати з собою. Наприклад, ви можете купити книги для тих, хто любить читати, музичні компакт-диски для любителів музики чи одяг для чоловіків, які обожнюють добре одягатися. Якщо ваш чоловік любить гаджети, ви можете вибрати щось з електробритв, мобільних телефонів і т.д. (Тоді чоловік вас теж може здивувати чимось приємним. Скажімо звернувшись за порадою на сторінку сайту http://www.companion.ua/articles/content?id=302384 і купивши щось зі списку цікавих прикрас, які вам завжди хотілось мати).

тортик

Романтичний відпочинок

Винахідливі дружини, в честь даного свята, планують спільний романтичний день. Ви теж можете вибрати місце, де ви обоє любите сидіти та проводити весело час (база відпочинку, сауна). Якщо це здається трохи важко, ви можете забронювати квитки на фільм або в театр або замовити столик в ресторані (краще обирайте той, де є жива музика і можна потанцювати).

вечір