за столом
Перше побачення можна порівняти хіба з відчуттям щастя, яке всі хочуть отримати, до котрого так довго йдуть, про яке усі мріють і ось нарешті – воно у ваших руках… Ви, неначе дитина, радієте та посміхаєтесь усім довкола, бо сьогодні ви нарешті зустрінетесь.  Підготовка до побачення забирає чимало зусиль, обоє неабияк хвилюються, але попри це … Щоб побачення пройшло на висоті, було незабутнім і таким як вам хочеться, потрібно все добре організувати та продумати до найменших дрібниць.

Згідно з етикетом, той, хто запрошує на вечерю, бере на себе всю його організацію – обирає місце, час, бронює заздалегідь столик та повідомляє про те як потрібно одягатись. Погодьтесь, що місія вельми не проста, але приємна… Заклад для першого побачення має бути не надто дорогим і не надто дешевим. Щоб ви могли поговорити та насолодитись атмосферою довкола, при виборі місця зважайте на те чи є воно надто шумним або навпаки не занадто тихим, яке меню у закладу (чи достатньо різноманітне, бо ви не знаєте ще смаку людини),тощо. Доволі цікавим, як на мене побаченням, була би спільно організована справа (піти у гончарну майстерню та зробити собі спільно зроблений дарунок чи ін.). Та сьогодні мало хто хоче ризикувати, тому просто запрошують дівчину на вечерю. І це теж чудово.

На першому побаченні як ніколи актуальна фраза «зустрічають по одягу…», а закінчення ви й самі знаєте. Зовнішній вигляд як хлопця, так і дівчини тут надзвичайно важливий. Ви будете оцінювати як підготувався до такої зустрічі ваш кавалер, а він захоче помилуватися своєю половинкою та зайвий раз переконатися, що його вибір не даремно зупинився саме на вас. Тому, докладіть максимум зусиль, щоб виглядати ще краще ніж цього очікує ваш кавалер. Чоловікам подобаються дівчата, які вміють дивувати. Здивуйте його своєю красою та не переборщіть із вибором наряду. (До речі великий вибір елегантного жіночого одягу та ще й за оптовими цінами можна знайти опт на strekozzza.com.ua). Він має підкреслити вашу природню красу, тому ніколи не вдягайте те, у чому ви себе відчуваєте некомфортно. Це одразу буде помітним. Краще присвятити час бесіді, ніж постійно поправляти закоротку спідницю. Не варто робити надто яскравий макіяж та нарядну зачіску. Усе повинно бути природнім та в міру.

Запізнюватись на перше побачення не личить нікому. Як дамі, вам можна зробити виключення та не більше 15 хв.

поговоримо

Коли зустрічаються двоє не байдужих один до одного людей, їм хочеться поговорити і дізнатися про свою половину якнайбільше. Не поспішайте, це лишень перша зустріч. Щоб не втомитись від постійних розпитів, краще зосередьтесь на одній темі, яка буде цікавою для вас обох та задавайте очевидні запитання (через хвилювання, кожен з нас може розгубитись). В жодному разі, не вступайте в дискусії та пробуйте нав’язувати свою думку. Звертайте увагу на подібності, а не на недоліки. Запитали дещо про вас ? Не перехвалюйте себе, але й не применшуйте свої здібності. Розказуйте все, що вважаєте за потрібне. Найголовніше – будьте щирими, тоді й відносини будуть відвертими та без непотрібних масок.

За традицією, кавалер оплачує за всю вечерю. Та ви все одно (а раптом він погодиться) можете запропонувати оплатити за себе самій. Якщо він так вирішить, значить ви йому не пригляділись, або він просто не звик за нікого платити. По такій начебто дрібниці, можна охарактеризувати чи людина щедра чи більше любить гроші. Справжній джентльмен проведе свою даму до самісінького дому. Якщо хлопець вам сподобався, дайте йому зрозуміти, що хочете побачитись з ним знову. Коли ні, то не відмовляйте одразу (це ранить), а придумайте важливу відмовку. Ніколи не давайте обіцянок, яких не зможете виконати.

біля дому