сидимо
Наші бажання завжди різні. Спочатку думаємо, було б чудово зустріти свою половинку, а потім – як же її не втратити і бути разом назавжди. Для цього потрібно знати наступне:

1. Слідкувати за кожним його кроком, щоб нічого не опустити із поля зору. Розкидав шкарпетки, не так помив чашку, ще й не повісив мокрий рушник – слід негайно посваритись та сказати, що він нездара, а в додачу: « І з ким я зв’язалася». Мужчини це просто обожнюють, тому не зупиняйтесь і сваріть їх із приводу і без.

2. Не залишайте його ні на хвилину, тим ви покажете, який він вам дорогий. Він захотів почитати наодинці, заберіть у нього книгу та розказуйте усі події, що накипіло у вас на душі за останні 2 години. Сів за комп’ютер, підійдіть і прочитайте всю його пошту та не забудьте зазирнути в телефон. Уже годину дивиться фільм, нічого візьміть пульт та переключіть на щось цікавіше для вас: «одні фільми жахів у тебе в голові», – обов’язково скажіть у відповідь. А ще дорікніть, який він не уважний до вас.

3. Відмінно виглядайте. Для чого краситися, одягати те, що може забруднитися, коли ви зовсім одні. Він і так бачив вас ще в гіршому стані. Зручніше натягнути розтягнуту піжаму, трішки подерті штани, та й шкіра відпочине від тієї хімічної косметики. А вже завтра, ми підемо з Олею на чай, тоді й приведу себе в порядок.

4. Ревність – ознака справжнього кохання. Ревнуйте його до мами, друзів, колег і котика. Перевіряйте, надзвонюйте йому протягом дня. Е ні, краще приїдьте туди, де він повинен бути – так всі побачуть, які ви турботливі і як же йому повезло…

5. Огородіть його від зайвої компанії друзів. Ви – найкращий друг для вашого коханого. Жодних мальчішників – лише у вашій присутності. Не впускайте його на ці непотрібні зустрічі, передзвоніть усім та скажіть, що він уже зайнятий, тому не слід вас турбувати. Прийшли гості – усією своєю поведінкою покажіть, як ви їм раді, та в жодному випадку не пропонуйте каву або чай, а то прийдуть ще раз.

6. Обирайте в дім лише ті речі, які подобаються вам, а його бажання – відкидаєм. У тебе є улюблені речі – давай їх залишимо в мами, вони не пасують під новий інтер’єр.

7. І наостанок – не забудьте розповідати чим провинився ваш коханий усім-усім. Ви ж просто поділились наболілим, потім помирились, але нічого, коли йому дорікнуть про це у вашій компанії.

Прочитали усе ? Тоді задумайтесь, чи не допускали ви подібних помилок, якщо так, то пора їх виправляти. Ці 7 типових, трішки кумедних фактів – не будують, а руйнують ваші відносини. Хочете бути назавжди разом – забудьте про них.

обнімаємося

P. S. Разумеется, вы уже догадались, что это были вредные советы, а вообще есть множество вещей, через которые женщина сможет привязать к себе мужчину. Например, массаж. Тем более сейчас можно запросто посетить массаж в Харькове, Киеве, Львове, да и любом другом городе и там сперва обучится премудростям массажа, а потом свои массажные умения уже вовсю применить для своего любимого.