віяло
Флірт – з англ. «flirt» – залицяння, кокетливість, любовна гра, – таке тлумачення виразу ви знайдете у будь-якому словнику іноземних слів. Якщо ж говорити по іншому, то як на мене, флірт – один із хороших способів привернути увагу тієї людини, яка вас зацікавила, увага котрої для вас, зрештою, є важлива і необхідна. Полягає питання в наступному: чи потрібно фліртувати, чи, можливо, краще обійтись і без нього ?

Ще у глибоку давнину, часи Римської Імперії, одна дуже винахідлива і розумна жінка зрозуміла як потрібно добиватися бажаної уваги від сильної половини людства. Найкращими її засобами стали привабливі та спокусливі ефірні масла, особливі відвари, що надавали блиску її очам … Як ви, мабуть, здогадалися, мова йде про царицю Клеопатру.

Але усе це було радше прийомами привертання уваги саме до зовнішності, сьогодні ж нам не обов’язково, хоча також важливо, користуватися такими методами, не менш ефективними будуть сказані (особливо, яким чином) вами слова чи ваша поведінка. Однак, не забувайте про певні заборони. Небезпечно і підступно фліртувати з кавалерами кращих подруг та сестер, а також з друзями свого юнака (це просто недопустимо). Флірт буде зайвим і в таких місцях як лікарня, судова зала чи похорони.

Взагалі, коли обдумати, кожне спілкування містить невеликі нотки флірту, адже коли ми лишень знайомимось з особою, так хочеться показати себе в якнайкращому амплуа, чи не так ? Та в усьому має бути міра. Пам’ятайте, що потрібно відчути, з ким можна фліртувати. Стримані люди, до прикладу, можуть розцінити вас як невиховану й нетактовну людину з безглуздими репліками. В інших товариствах, ви можете дивитися в очі, але не надто довго. Ви можете легко провести за плече, поцілувати в щічку кавалера, якщо ви бачите, що це його не образить, але я б цього не радила. Взагалі, з малознайомою ще вам людиною, бажано уникати тривалих доторків (брати за руку, неначе ви пара). Посмішка і жарт – ось найкращі помічники флірту для початку.

торкання за плече

Деякі чоловіки, не всі звичайно, можуть сприйняти ваше невинне гарне ставлення за певні знаки зовсім не тієї уваги, яку ви проявляєте до них. В такому випадку, слід негайно припинити таке тепле спілкування, щоб не втратити хорошого друга.

Коли ж ви цілеспрямовано фліртуєте, щоб зав’язати романтичні відносини, то висловлюйте свої почуття невербально: кокетливо посміхайтесь, загравайте очима… Повірте, якщо все-таки нічого не вдастся, вам буде набагато легше на серці, в котрому не залишиться зовсім непотрібний для наступних відносин осад. Та не будемо про сумне. У флірті важливо все робити правильно, щоб не перегнути палку, важливо закинути вудку і чекати подальших дій уже з боку кавалера. Головне – не будьте нав’язливою (не торкайтесь партнера ніжкою під столом), умійте відчути той момент, коли варто відійти і дати йому час на роздуми. І знову ж таки, перед тим як розпочати гру під назвою флірт, проведіть невелику розвідувальну кампанію: чи має ваш обранець половинку або він одружений, чи будуть вам конкурентками ваші подруги ? Не забувайте слідкувати за його поведінкою. Якщо він продовжує розмову лишень як вираз ввічливості до вас, а в очах пливучою стрічкою читається бажання якнайшвидше закінчити розмову, тоді одразу закінчуйте флірт і не намагайтесь добитися своєї цілі, чого б вам це не коштувало.

ноги

Що робити, коли фліртують з вами ? Дуже просто, не розгубіться і продовжуйте фліртувати у відповідь. Не потрібно сприймати, як багато думають, флірт 100 %-им залицянням. Можливо, людина просто хоче з вами спілкуватися. Задайте собі питання: чому ж не можна посторонньому чоловікові, бодай трішки, але висловити вам захоплення як хорошому співбесіднику і просто гарній жінці ? Тому удачі вам у фліртуванні, дотримуйтесь правила гри і ваші дії приведуть вас до щастя, бо флірт – це ключ до серця, хтозна як усе складеться, а можливо ви віднайдете ключ до серця вашої майбутньої половинки ! Так робила і я ! -:)

маленька пара

P. S. А взагалі деякі чоловіки замість флірту воліють одразу тягнути жінку у ліжку та все життя зводять до сексу. І задля цього навіть можуть зробити собі Zväčšenie penisu кажучи іноземною, про те забувають що головний еротичний орган в чоловіка аж ніяк не «penisu», а розум.