відвернуті
Сьогодні, хочеться поговорити на дещо незвичну тему, але яка стає великою проблемою для багатьох як молодих, так і уже зрілих сімей.

Здавалося б у чому зміст самої проблеми, адже двоє молодих людей, котрі полюбили одне одного і вирішили жити разом повинні бути щасливі у всіх значеннях цього слова. У них стільки почуттів, що надихнуть і додадуть усіх необхідних сил, але… Раптом постає питання – неможливості інтимної близькості. Виникає стіна нерозуміння, що руйнує відносини закоханих. Чому це все відбувається ? Та як пояснюють відсутність сексуальної гармонії у сім’ї психологи ?

На погляд більшості спеціалістів, жіноча сексуальність залежить від чоловіка, який поруч. Як відомо, кожна жінка формує своє ставлення до чоловіків ще в дитинстві. Тому дуже важливо, щоб батько, як основний образ чоловіка для дитини, говорив дівчинці якнайбільше компліментів, називав її різними пестливими іменами, бо це навчить ще дівчинку сприймати чоловічу увагу з дитинства. Згодом, справжню жінку відкриє у ній майбутній чоловік, котрий в свою чергу, має робити усе для того, щоб його жінка відчувала себе у безпеці та була впевнена в тому, що вона для нього – найкраща, єдина. Він для неї – опора та захисник. Як твердять психологи, лише тоді, коли жінка впевнена у собі емоційно, вона не боятиметься довіритися своєму чоловікові.

Окрему думку мають спеціалісти і щодо причини фригідності більшості жінок. Пояснюється це в основному так:

По-перше, жінка може соромитися свого тіла, яке видозмінилося в результаті пологів чи інших причин. Жінці тоді здається, що кожна нова складка на її тілі викликає жах у чоловіка та може відвернути його від неї. Саме побоювання втрати коханого і штовхає більшість жінок взагалі відмовитися від інтиму. Останній, якщо і присутній, то тільки вночі, при вимкненому світлі.

Що ж тоді робити ?

Найперше пам’ятати – якщо чоловік любить вас, то він любить не тільки позитиви, але й недоліки. В цьому випадку, за словами психологів, жінці потрібно самій полюбити своє видозмінене тіло, бо те як чоловік ставиться до жінки залежить насамперед від неї. Адже чоловіки можуть і не помітити тих недоліків, яких так соромиться і сама створює для себе безліч комплексів жінка. Для нього – значно болючіше, якщо Ви, не пояснюючи причин, відмовляєтесь від любощів. Тоді наступає зворотній процес – чоловік починає шукати негативи в собі. Тому, краще приймати компліменти від свого чоловіка і розуміти, що ви справді красиві, а не заперечувати ці слова та знову думати про своє.

По-друге, причиною такої відрази є те, що жінка хоче кохання, а не звичного сексуального процесу. Але, за порадою психологів, кожній жінці потрібно пам’ятати і розуміти, що чоловік зовсім інша за характером і способом мислення людина. Чоловіку, на відміну від ніжної і емоційної половини людства, дуже важко виражати свої емоції. Для нього – уже сам секс є найкращим способом вираження усіх невисловлених до цього емоцій. І це пов’язано насамперед із самим вихованням, адже його вчать змалку – не показувати своїх почуттів: гніву, страху, тривоги, болю, розгубленості і ніжності, бо він ЧОЛОВІК ! Жінці набагато легше виражати емоції, тому секс для неї – не є емоційною розрядкою як для чоловіка.

Як діяти ?

Для того, щоб взаємини у ліжку були теплішими і ближчими, жінка повинна зняти емоційне напруження чоловіка до цього. Важливо створити такі умови, щоб у звичайній бесіді чоловік довірився вам і був максимально відкритим. При цьому, усякі зовнішні атрибути: чи то гарна музика, чи свічки не мають великого значення для чоловіка. Як радять психологи: жінка у першу чергу має докладати усіх зусиль, щоб чоловік був упевнений, що він в усьому головний і керує процесом. У протилежному випадку, при максимальному зосередженні на зовнішніх атрибутах, практично кожен чоловік відчуватиме себе невпевненим, наче від нього очікують чогось неймовірного, як на іспиті. У нього в думках звучатиме: «якщо я не виправдаю очікувань, я розчарую жінку, а вона так готувалася …».

Окрім цих усіх питань, не менш важливими зостаються такі важливі деталі як:
Чи слід іти на близькість попри небажання ? а також: Як правильно відмовити чоловіку, не образивши його ?

В першому випадку, на переконання психологів, в жодному випадку не слід цього робити. Близькість без кохання згодом відобразиться на психічному та фізіологічному стані жінки. Емоційно вона стає надмірно вразливою та плаксивою, з’являється замкнутість в собі. Можуть виникнути хвороби статевої системи.

«Найголовніше – мати право вибору», – наголошують спеціалісти. Краще розповісти усе чоловіку та неодмінно підкреслити, що в цьому не його вина, а лише ваша емоційна неналаштованість до сексу. Тоді коханий може зрозуміти та дати вам право вибору. Окрім цього, не виникнуть непотрібні, деколи необґрунтовані та безпідставні думки та емоції в обох молодих людей. А всього через деякий час – Вам обом захочеться любощів !

P. S. А еще возможно, что женщины избегают близости чисто из физиологических причин. Ведь не секрет, что cекс после кесарева, и вообще после родов может быть слишком болезненным и опасным. Поэтому обоим партнерам важно знать о том, что первые половые отношения должны происходить не раньше чем через две недели, а то и через месяц (в случаи с кесаревым сечением) после родов.