фото навпіл
Зрада – обман, цілковите відкидання попередніх почуттів, біль, зневаження… Такі слова найчастіше приходять у голову, коли ми чуємо це слово з уст наших близьких, чи може самі зустрілись з ним.

Одразу ллються звинувачення в сторону одного із партнерів. Але забувається, що вина конфлікту завжди лежить на обох. Ви скажете бувають різні ситуації та будете праві. Але, у випадку, коли ви доклали усіх зусиль, а не лише звинувачення, щоб врятувати ситуацію, а ваша половинка «0», тоді із чистою совістю задумайтесь над станом та перспективами таких стосунків.

Ще декілька років тому назад, я б з усією твердість сказала – немає прощення зраді ! Зізнаюсь, що для себе тоді я вирішила одну річ, яку б я ніколи не простила коханому – не брехню, не дволикість, а зраду. Сьогодні, можете думати, що я дивачка, але тепер я знаю, що зрада не є такою страшною, набагато важче для мене – це життя у постійній брехні, коли тебе зраджують щодня, дволикості, коли усі вдають, що все прекрасно, а насправді фаршируються у власному соці та посмішках… Набагато гірше годувати себе надіями і мати хибну віру, ніж один раз почути гірку правду і вирішити як бути далі.

Минулого року мені довелося спілкуватися з однією, я б сказала, мудрою життєво жінкою. У нас зав’язалась розмова, в котрій ми доторкнулись і теми зради. Я в свою чергу вперто і заповзято відстоювала думку про ганебність зради та неможливість її прощення. Допоки не побачила перед собою двох сивочолих, але щасливих разом людей. Тому ніколи не повірила б, що у житті цієї люблячої пари промайнуло цунамі зради. Затамувавши подих, я захопилась жінкою, яка зуміла це перенести та зберегти почуття, що існували між ними. В думках я стала гордою за них та надзвичайно радісною водночас, що їх, як більшість, не захопило в полон почуття образи та гордості, образи насамперед свого внутрішнього я ; що їх не заглушило настільки, що жодне слово каяття і прощення не потрапляло до ще колись закоханих сердець.

Ви скажете, що я надто наївна, але відповім вам щиро – невже це погано ? Якщо наївність буде присутня в мені, коли мій коханий уступиться, але я зумію його почути та прийняти його «прости», то я буду щаслива. Значно щасливіша, ніж ми розійдемося, будемо страждати, але зате покажемо усі свої надумані суспільством принципи…

Відповім єдине: існує велика різниця між зрадами. Коли ж вона постійно повторюється і ваша половинка не хоче нічого змінювати, а ще гірше – не вбачає у ній нічого поганого – ось тоді прощення немає !!!

Але набагато легше роздумувати, що робити із зрадою ? Важче попередити її або розібратися у причині її появи у сім’ї. Не скажу вам про це і я. Точно знаю, що в будь-якому випадку не потрібно мовчати, а обговорювати ті проблеми, які накопичились, що псують атмосферу в домі та примножують образи в серці, спільно шукати виходу з них. Думаю, що обом половинкам потрібно буде добряче попрацювати !!!

Як кажуть «шило в мішку не заховаєш», а я б додала «зраду не втаїш». Значно легше, якщо знову ж таки, ви зізнаєтесь у своїх прогріхах. Гірше, коли донесуть про це «добі люди». Тоді кохану людину вб’є не тільки зрада, але й ваше лукавство та як висновок – небажання змінювати складену ситуацію. Тому, щоб не призвести до цього – попросіть пробачення, докладіть усіх зусиль, щоб вас простили !!! Коли ви таки вирішили для себе розійтись – також не тягніть, не мучте вас обох та дітей, якщо вони у вас є. Не живіть у брехні та дволикості, не вдавайте, що все чудово !!!

Якщо ви простили зраду, то перегорніть цю погану сторінку вашого життя, почніть усе з чистого листа ! Не живіть страхом, що все може повторитися, бо тоді, можливо, краще було б не прощати… Майте віру та закохайтесь одне в одного заново, не бійтесь мріяти як колись, поставте собі мрію, до котрої ви спільно маєте йти і будьте щасливі !!!

P. S. А еще очень часто случается так, что именно предательство одного из супругов становится причиной семейного развода. И тогда уже на смену романтическим встречам, цветам и кофе в постель приходит адвокат по разделу имущества, начинаются склоки, суды и дележка нажитого имущества, отнюдь не романтические. А все потому, что один из супругов не смог оставаться верным и совершил предательство, а второй не смог найти в себе силы простить это.