пара

«Бути щасливою з ним», – так сьогодні називається наша стаття, яка присвячується дуже важливій темі – як побудувати щастя у своєму домі та зберегти його на все життя.

Здавалося б усе гаразд, ви знайшли свою половинку, тепер ви завжди разом і не потрібно особливо старатися, бо романтичний період уже позаду… Але, ніколи не слід забувати одного виразу, який закарбувався у моїй голові: « любов, стосунки між обома людьми – велика праця, яка потребує постійних зусиль». Кожен із партнерів повинен пам’ятати – що саме він творець свого щастя і без його зусиль все розвалиться…

На жінці, як на берегині сімейного вогнища лежить, як на мене, значно більша відповідальність, оскільки вона не хто інша, а мудра шийка свого чоловіка. Тому ви як мудра, знову повторюсь я, дуже мудра жінка маєте знати наступні секрети сімейного благополуччя:

– приховуйте свої бодай маленькі секрети. Дозвольте своїй половинці мати інформацію, невідому вам. Право на свою емоційну і інтелектуальну територію має мати кожен чоловік в будь-якій родині. Як твердять психологи, що задля самоповаги, чоловіку слід усвідомлювати, що сімейні обов’язки не цілковито поглинули його.
– навчіться робити компліменти. Невже чоловіки звертають на таке увагу ? Ще й як ! Тому не скупіться на похвалу його розуму, нехай чоловік відчуває, що ви в його владі. Однак для того, щоб не перехвалити свою половинку, дайте зрозуміти їй також і те, що він може цю владу і втратити.
– стежте за своєю зовнішністю. Для деяких чоловіків жодна дрібниця не може випасти із уваги, тому навіть невелика дірка на штанах, несвіжий бюстгальтер може його відштовхнути.
пара на вулиці

– живіть без агресії. Хочете перед’явити чоловіку претензії ? Налаштуйте його на діловий лад і пам’ятайте. Що коли ви емоційно перезбуджена, то конструктивної розмови не вийде.

– Ніколи не беріться критикувати професійні здібності чоловіка. Кожен чоловік сприйматиме таку критику дуже болісно, адже робота – єдине мі сце, де він може здійснитися як особистість. Не принижуйте свою половинку.

– не брешіть своєму чоловіку «заради порятунку». Не дозволяйте і йому робити вас в усьому завжди винуватою.

– Вирішуйте усі проблеми з чоловіком лише після ночі кохання !, – твердять психологи.

І наостанок, – дослухайтесь один до одного і тоді вам захочеться злетіти до неба і бути щасливими !
летимо

P. S. А вообще быть счастливой в семье, да и не только в семье, а вообще быть счастливой – это маленькое искусство. Многие люди ищут счастье во внешних вещах, например считая, что крепкий брак возможен если вы, скажем, хорошо организовали свою свадьбу. Спору нет, пуская ваша свадьба будет организована по высшему разряду, (и с обязательной выездной церемонией в арках Одессы) но она еще далеко не является залогом дальнейшей счастливой семейной жизни. Тут все будет зависеть от вас и только от вас.