в зеркало
Існує багато засобів, від дорогих торгових марок та за помірними цінами, які мали б виводити ці негарні чорні цятки із наших облич. Багато дівчат віддають перевагу спеціальним смужкам, котрі за допомогою чарівного помаху руки можуть позбавити нас від такого недоліку. Але… окрім всього сказаного, існує більш простий та ефективний спосіб як їх позбутися.

Перш ніж приступити до приготування нашого засобу, треба зрозуміти з чим маємо справу та звідки беруться ці чорні цятки, щоб вирішити проблему із середини, а не тільки боротися з її наслідками.

Отож, чорні цятки або комедони (так їх називають візажисти), – це засмічені пори, які позбавляють шкіру гладкості та роблять її неприємною на дотик. Саме через них, нанесений макіяж може виглядати нерівномірним та як кажуть спеціалісти «плисти».
Найчастіше комедони з’являються на Т-зоні обличчя: на носі, чолі, підборідді або ділянках, де шкіра є найбільш жирною і проблемною.

Головною причиною появи чорних цяток – недостатнє очищення обличчя від щоденних токсинів і забруднень, які осідають на ньому, а також неправильний догляд за шкірою. Тому так важливо щодня, як це робили наші предки, добре омивати шкіру обличчя, як тільки ми прокинулися та ввечері – перед сном. Іншою причиною чорних цяток є те, що ми споживаємо, а саме: надмірна кількість солодощів, які потрапляють в організм, надто жирна їжа, а також борошно, кава та алкогольні напої.

Знаючи все це, постарайтеся враховувати ці прості поради, адже Ви – творець своєї краси !

А також користуйтеся цим простим рецептом боротьби із чорними цятками. Для нього Вам потрібні: 1 таблетка активованого вугілля, столова ложка желатину та 1 столова ложка молока. Змішайте усе це та нанесіть суміш пошарово, допоки вона не стане висихати, на необхідні ділянки обличчя. Залиште її на 10-15 хв. і змийте.

А ще – ніколи не забувайте бути красивими !

P. S. А еще в случае если вы используете оригинальную косметику мировых брендов то никакие побочные эффекты в виде черных точен на лице вам точно не будут страшны.