обличчя
На обличчі, хочемо ми цього чи ні, відбивається характер, а також стан нашого здоров’я. В щоденному житті, нам без жодних труднощів, вдається прочитати на обличчях інших втому, радість, сум, розпач, одним словом все те,що кожна людина психологічно переживала, чи в даний час переживає.


люди

У давнину лікарі „читали” недуги людей з їхніх облич. Здібність відчитування недуг була у них надзвичайно розвиненою. Навіть сьогодні, приходиться неодноразово дивуватись точності і майже стовідсотковій достовірності у визначенні недуги. Розгадка проста – їх спостереження базувалися на вагомих аргументах, які ми зараз знаємо дуже добре: до прикладу, бліде обличчя часто є ознакою малокрів’я, надто червоні або червоні із синім відтінком – наводять на думку про сильний наплив крові до голови, жовтий відтінок шкіри та очей — вказує на жовтяницю, синє лице — говорить про хвороби серця і т. д.

Утримання обличчя у якнайкращому стані завжди було невимовним бажанням кожної жінки, бо саме воно є взірцем її краси.

Яке ж обличчя можна назвати нормальним та здоровим ?

Досвід вчить, що гарним можемо вважати лише таке обличчя, будова якого не має жодних відхилень від здорового, нормального типу.

Кістяний череп – анатомічною будовою голови. Кістяний череп покривають м’язи, які заповнюють усі заглиблення голови, а м’язи вкриті ще додатковим захисним шаром – жиром, який у жінок є більш розвинутим. Завдяки м’язам, цьому додатковому шару та шкірі,наше обличчя, якщо воно правильно побудоване і на ньому немає жодних впадин, виглядає гарним та здоровим.

будова

Здорова шкіра лиця має відповідний колір, є еластичною та гладкою. В зрілому віці появляються перші ознаки старості — зморшки. Правильно буде, якщо вони появляться у 45 — 50 років. Хоча трапляються винятки: часто вже у молодих людей, можемо побачити морщини, покладеними на лице журбою чи пережитими труднощами.

Тим не менше, жінка повинна старатися, щоб її лице (шкіра) якнайдовше мала красивий колір, еластичність і гладкість. Бо зів’яле, поморщене лице вказуватиме на різні, навіть внутрішні хвороби. Жінка має добре знати про відповідний догляд за своїм типом шкіри.
Якщо у вас суха шкіра, додайте їй потрібного зволоження. Жирну шкіру потрібно лікувати, щоб її клітини й надалі не виділяли велику кількість жиру.

Однак, повернемося знову до зморшок. Косметологи рекомендують обмивати лице водою, але не гарячою. Обмивання обличчя гарячою водою дуже часто призводить до появи зморшок. Чому ? Така вода погано впливає на еластичність шкіри. Проте холодні умивання лиця, через те, що вони відбуваються уже з молодих років, ніколи не шкодять, а навпаки забезпечують шкірі здоровий, правильний вигляд, тримають м’язи у тонусі.

зволоження

Другою і головною причиною зморшок є міміка. Мімікою називають змінливий та сталий рух м’язів обличчя. Скорочення м’язів змінює вигляд шкіри лиця. Воно визначає як кордони м’язів, так і напрям їх перебігу. Під впливом якоїсь нашої дії (нахмурення брів, посмішки і т. ін.) якийсь м’яз або група м’язів частіше скорочується чи довший час залишається у скороченні. Тоді на шкірі утворюються відповідні зміни, обмежені менш чи більш помітними рівцями. А рівці, це не що інше як зморшки.
щастя
страх
Перебіг цих м’язево – шкіряних змін є іншим у вчених, ще іншим у священиків та театральних акторів. Не важко здогадатися, що позитивні, радісні емоції залишають на нашому обличчі лише хороший слід, тому не занурюйтесь у вир негативу, бо ваше обличчя швидко відреагує на такі зміни та можуть появитися зморшки.