наречена і подруги

Подружка нареченої – це, безумовно, дуже важлива особа на весіллі. Саме вона бере участь у всіх святкових заходах і буде перебувати з нареченою на всіх пам’ятних фотографіях. З цієї причини її наряд також повинен вибиратися з особливим трепетом та увагою.

При цьому головним призначенням сукні для нареченої є відтіняти, але ні в якому разі не затьмарювати красу і бездоганність самої нареченої. Весільний етикет говорить про те, що в якості сукні для дружки необхідно вибирати максимально елегантні наряди без рукавів і з невеликим декольте. Тканина при цьому обов’язково повинна бути благородною. Однак, в залежності від тематики весілля і обраного стилю його проведення, від цієї традиції можна трохи відступати.

Найкраще в якості суконь для нареченої підходять наступні наряди:

  • Класичний – завжди безпрограшні моделі, що відрізняються облягаючими фасонами різної довжини;
  • Романтика – скромні, але в той же час чарівні фасони;
  • Грецький стиль – відмінне рішення для сучасного весілля;
  • Модерн – рішення з багатоярусними або асиметричними деталями;
  • Ретро – стиль суконь з 70-х, які приталені і немов намальовані на папері.

Якщо в якості подружок нареченої буде відразу кілька дівчат, то тут, можливо, буде необхідно підібрати для всіх найбільш гармонійне поєднання, вивірене в єдиному стилі. У такому випадку потрібно підбирати вбрання, які будуть відрізнятися єдиною концепцією і сприятливо поєднуватися між собою.

P. S. А ще буде дуже гарно, якщо плаття подружки нареченої буде в українському стилі вишите бісером, з різноманітними традиційними орнаментами. На сайті Етно Барви можна дізнатись багато цікавого щодо вишивання бісером.