нарощення вій

Нарощення вій було придумано в Голівуді і в наш час ця послуга стала популярна і доступна всюди. Нарощування вій робить погляд більш виразним, візуально збільшує очі, надає впевненість у собі, приховує недоліки. Існує кілька способів нарощування вій. Зараз я в цілому спробую Вам описати кожний з методів, так би дати хоч якесь уявлення про самі методи нарощування.

Безумовним лідером є повійний метод нарощування, (його ще називають «нарощування вій поштучно» або методом «вія до вії»,) штучна вія приклеюється гіпоалергенним водонепроникним клеєм, який при висиханні, не втрачає своєї еластичності, і вії залишаються пружними і гнучкими, без заломів, до вашої натуральної вії, поштучно. У даному методі нарощування використовується від 50 до 80 штучних вій, залежно від кількості вій на оці. Таке нарощування вій триває в середньому 2 години і тримається 3-4 тижні, потім корекція і все по-новій,3-4 тижні…

Другий метод нарощування вій – пучковий. Технологія такого нарощування виконується приклеюванням до вії пучка з 2-3-х штучних вій і закріплюється, цей метод хороший для тих, кому треба десь «засвітитись» в один вечір і на цьому все…Пояснюю чому. Оскільки вії самі ідуть пучками, носяться вони максимум 10 днів, часу займають від 30 до 40 хвилин, матеріал їх більш твердий, не так натурально виглядають як при поштучному нарощуванні, після цього починається помітне випадання цих війок , на самому оці видно прогалини і так далі. При пучковому нарощуванні використовується від 10 до 15 пучків.

Слід знати, що якщо ви наростили вії, перші 24 години не рекомендується ходити в сауну, приймати гарячу ванну, не наставляти душ на обличчя, ні в якому разі не можна терти очі, використовувати жирні креми для повік і плакати. Якщо ви захочете зняти штучні вії, то є спеціальний засіб для зняття, не виривайте. Фарбувати штучні вії тушшю не рекомендується, та й не потрібно, вони і без того ефектні. А от знімати макіяж з очей бажано дуже акуратно, намагаючись зайвий раз не зачіпати вії. Ось основні рекомендації по «експлуатації» нарощених вій.