нижня білизна

Правильно підібрана нижня білизна подарує своїй власниці неперевершене почуття комфорту і в той же час підкреслить достоїнство фігури. Сьогодні асортимент нижньої білизни вражає уяву навіть найвимогливіших покупців, незважаючи на це зробити правильний вибір досить не просто.

Матеріал нижньої білизни повинен бути приємним на дотик і володіти відмінними повітропроникними і гігроскопічними властивостями. Тому рекомендується віддавати перевагу матеріалам з вмістом натуральних ниток шовку або бавовни.

При виборі фасону слід керуватися наступними правилами. Бюстгальтер з наявністю кісточок рекомендується вибирати жінкам з великими грудьми, тоді як власницям маленьких грудей експерти радять купувати джинси з ефектом пуш-ап. Широкі бретелі бюстгальтера чудово впораються з функцією підтримки пишних грудей, а тонкі бретелі або ж моделі бюстгальтерів без бретелей є універсальним варіантом для власниць середнього і маленького бюста.

При виборі трусиків головним критерієм залишається те, що вони повинні прилягати до шкіри, і при цьому не залишати слідів від гумок, тому важливо щоб трусики максимально відповідали індивідуальним розмірам та особливостям фігури жінки.

Жіноча білизна, представлена на сайті kolgot.net/shop/lingerie відповідає найвищим вимогам якості і комфорту, тому воно стане кращим вибором для тих, хто прагне придбати розкішну білизну за привабливими цінами.

Корисна порада

Для романтичного вечора хорошим вибором стане мереживна білизна з декоративними елементами, тоді як для щоденного носіння рекомендується купувати білизну без наявності декоративних елементів. Такі комплекти будуть непомітні під облягаючими речами.

В процесі вибору кольорової палітри необхідно враховувати переважаючу колірну гамму в гардеробі і, звичайно ж, індивідуальні переваги покупця.