Срібні прикраси

Хіба знайдеться представниця прекрасної статі, яка не хоче мати красиві срібні прикраси, що відрізняються вишуканим блиском і не втрачають його протягом років. Як же правильно вибрати хороші вироби?

Показник якості

Прикраса блищить, переливається, зовнішній вигляд вас ніяк не бентежить, тоді потрібно перевірити ювелірку на пробу. Адже не для кого не секрет, що чим вище кількість домішок в металі, тим виріб менш якісний і дуже швидко втратить свій товарний вигляд.

Як вибрати якісні срібні прикраси?

Важливим показником є клеймо. Всі виробники, які якісно виготовляють, зобов’язані ставити на своїх прикрасах клеймо, якщо такого знака немає, то краще не купуйте його, щоб не викинути «гроші на вітер». А так же відбиток підприємства, яке зробило виріб. Він повинен вказати рік випуску, шифр Держінспекції і код того, хто випустив цей виріб.

Ще один важливий факт – це місце покупки виробу. Купуйте прикраси тільки в перевірених місцях, які можуть пред’явити вам сертифікат якості, мають хороші відгуки і можуть надати вам гарантію.

Четвертий аспект – це ціна, вона повинна бути не дуже низькою і не дуже високою. Адже ніякий продавець не стане продавати що-небудь в збиток собі, невисока ціна буде явно показувати низьку якість виробу.

П’ятий показник – камені-вставки. Уважно розглядайте бирку, на якій написано, що за камінь у виробі. Розпитайте продавця, що він знає про ці камені, адже вони так само повинні бути обізнані про це.

Якщо ж поруч з назвою присутній ще якийсь напис, це означає, що камінь є несправжнім, і спільного у нього з натуральним тільки відтінок.

Як же можна перевірити виріб на справжність? Є кілька способів, як на місці перевірити прикрасу. Візьміть прикрасу в руку і трохи потримайте в стислому кулаці, якщо на виробі залишаться темні сліди, то в складі явно присутній цинк, цей метал може нашкодити здоров’ю. А також можна злегка поскоблити тонкою голкою, якщо ви помітите помаранчеві або червоні проблиски, це означає, що вам хочуть всучити латунне брязкальце, яке просто посріблили.

Щоб купити ювелірний виріб, не обов’язково бути знавцем, потрібно знати всього лише кілька хитрощів, які допоможуть. Робіть правильний вибір і насолоджуйтеся своєю покупкою ще довгий час. І до слова якісні срібні прикраси можна придбати на сайті https://kristall-shop.com.ua/.