Купівля взуття в інтернеті

Взуття залишається однією з категорій товарів, яку найважче підібрати онлайн. Але асортимент інтернет-магазинів куди різноманітніше асортименту офлайн-ритейлерів. Як мінімізувати ризики при покупці взуття в мережі і на що звертати увагу в першу чергу, дізнайтесь у нашій статті

До речі якісне взуття завжди можна прибрати в перевіреному інтернет магазині GoodBootsUA.

Як розпізнати нелегальний магазин

Крім ризику промахнутися з розміром, в інтернеті є небезпека наштовхнутися на недобросовісного постачальника, підробку або марку, що не приділяє належної уваги саме взуттєвому асортименту, що позначається на якості продукту. Тому, по-перше, перевірте всю інформацію про продавця.

Популярність і розкрученість не єдині критерії надійності. Звертайте увагу на адресу сайту, так як у великих гравців можуть бути нелегальні двійники, які користуються репутацією відомих магазинів, обманюючи клієнтів. Адреси сайтів можуть відрізнятися на один-два символи, а також можуть бути повністю іншими, але копіювати дизайн і головну сторінку. Переконайтеся, що на сайті магазину вказані юридичні дані компанії, адреса і телефон для зворотного зв’язку. Інформація про порядок повернення, оплати і доставки товару повинна знаходитися у відкритому доступі. Великі сайти завжди вказують вид шкіри верху і підкладки, країну виробництва і країну походження бренду.

Що робити, якщо бренд розмістив виробництво в Китаї

Країна-виробник і країна походження бренду часто різняться, більшість виробництв європейських марок знаходиться за межами Європи. І хоча це зовсім не означає, що пара, зроблена в Китаї, – підробка або неякісний екземпляр, але деякі експерти вважають, що кращим на ринку було і залишається італійське взуття.

Як вибрати фасон

Очевидно, що, якщо пара, яка сподобалася в Інтернеті представлена на вітрині в місті, розумно заглянути в магазин і попередньо її приміряти. Особливо це стосується закритих і облягаючих ногу моделей — їх найскладніше підібрати онлайн.

Навіть наявність в такому взутті еластичних ставок не гарантує правильну посадку. Для онлайн-покупок ідеальні кросівки, черевики і напівчеревики з конструкцією типу дербі, також моделі з клапаном типу хайкер. Варто уникати високих моделей, так як вони вимагають відповідності з ногою по більшій кількості параметрів, і взуття на високих підборах. Воно спотворює ногу і вимагає більш чіткої посадки. Також потрібно пам’ятати, що для щоденного носіння оптимальні моделі з каблуком не вище шести сантиметрів. На комфорт впливає і його розташування. Найстійкішим буде каблук, який розташовується посередині п’яти під прямим кутом.

Отже, віддалено легше купувати взуття більш універсальних конструкцій на шнурках або липучках, вони завжди допоможуть відрегулювати посадку взуття.

Чи важливі склад і товщина підошви

Підошва відповідає за підтримку стопи, амортизацію при русі і зчеплення з поверхнею. Вимоги до неї відрізняються в залежності від умов експлуатації взуття.

Почніть з товщини підошви. Тонкі не можуть забезпечити амортизацію і потрібні там, де потрібен максимальний контроль стопи над поверхнею — в основному це спорт. Також часто така підошва – атрибут модельного взуття, але ніяк не взуття на кожен день. Зимова підошва також повинна бути помірно товстою, так товщина захищає вас від холоду з землі, і тут спінені підошви будуть відмінним теплоізолятором.

Літнє взуття теж не варто вибирати на тонкій підошві, тому що в теплий сезон в місті ми в основному пересуваємося по асфальту, і в цьому випадку важлива амортизація. Для туфель і босоніжок чудово підійде шкіряна підошва. Для зими вибирайте товсту підошву: якщо ви живете в несніжному кліматі, то підійде і шкіряна, але для північних міст краще брати гумову.

Крім того, підошви розрізняються за способом виробництва. Найпоширеніші – литі. Їх виробництво найбільш дешеве. Італійські бренди представляють якісні гумові, інші виробники частіше пропонують економічні варіанти з термопластика.

Чи обов’язкова прошивка

Є міф про те, що приклеєна підошва зафіксована менш надійно, ніж пришита. Насправді сьогодні технології зробили клейовий спосіб кріплення дійсно ефективним. Але є категорії взуття (такі як черевики хайкери), для яких прошивка — невід’ємний атрибут, так як вони призначені для більш суворих умов експлуатації. А ось прошивка кед – річ спірна. Вона проводиться на останньому етапі, і голка проколює взуття наскрізь. Це призводить до розгерметизації шва, таке взуття краще експлуатувати в сухому кліматі.

Що важливо знати про склад

Вивчаючи, з чого виготовлена сама модель, пам’ятайте, що у кожного матеріалу є своє призначення. Але якщо ви вибираєте пару на кожен день, віддавайте перевагу натуральним матеріалам верху і підкладки. «Протягом дня ноги виділяють велику кількість тепла і вологи, і тільки натуральні матеріали можуть повноцінно все це поглинути, залишаючи стопи в приємному мікрокліматі. Найбільш зносостійка натуральна шкіра.

Крім того, деякі моделі з синтетики просто не можна носити кожен день. Це стосується в тому числі улюблених всіма гумових чобіт. І хоча в наших погодних умовах вони здаються універсальними, гумове взуття не рекомендовано носити більше двох-трьох годин на день. Те ж стосується і взуття для тренувань і спорту. У ньому застосовуються різноманітні технологічні штучні і комбіновані матеріали, але всі вони розраховані на обмежений час застосування.

У разі необхідності шкіряна пара розношується по ширині, вона може стиснутися або розтягнутися, але при цьому жодна пара незалежно від складу не розтягується в довжину: її стримує підошва, жорсткий підносок і задник. Тому важливо точно знати свій розмір і особливості стопи.

Як не помилитися з розміром

Головний параметр, за яким ми визначаємо потрібну нам пару, — довжина стопи. Вона визначається як відстань між двома паралельними лініями, перпендикулярними до стопи. Щоб її визначити, проведіть лінію перпендикулярну п’яті і найдовшим пальцям. Босоніж станьте прямо і розподіліть вагу рівномірно. Розмір лівої і правої ноги часто трохи відрізняється: виміряйте обидві ступні і, купуючи взуття, грунтуйтеся на більшій довжині.

Однак визначення довжини недостатньо, важливі також ширина і повнота ноги, хоча розмірні сітки орієнтовані виключно на перший параметр. Тому, знявши всі необхідні мірки, зверніться до онлайн-консультанта, він повинен повідомити всі подробиці про цікаву вам модель.