вишиванка

Вишиванка, традиційний національний український костюм (втім, і не тільки український) набирає все більшої популярності в наш час. Першим хто став носити вишиванку разом з піджаком, був великий український письменник Іван Франко. Зате сьогоднішні модники відмінно поєднують вишиванку з джинсами та іншим сучасним одягом. У нашій сьогоднішній статті ми поговоримо про те, як правильно вибрати вишиванку, щоб вона прослужила вам довгі роки.

До речі, гарні вишиванки по низьким цінам можна знайти на сайті https://2kolyory.com/ru/women-clothing/women-s-dress-vyshyvanka/

Ручна або машинна вишиванка

Вибираючи між вишиванкою ручної або машинної роботи, ви фактично вибираєте, якою кількістю грошей готові пожертвувати заради цього красивого автентичного одягу. Зрозуміло, вишиванка ручної роботи буде істотно дорожче, але зате вона буде і більш оригінальною. З такою вишиванкою ви точно будете впевнені, що не зустрінете нікого, хто має схожу вишиванку зі схожими візерунками.

Вишиванка машинної роботи набагато дешевше, також зараз на ринку є великий асортимент подібних вишиванок, і при бажанні ви зможете вибрати для себе таку, в якій будете виглядати неповторно.

борщівська вишиванка

Стара чи нова?

Тут таке ж питання щодо ціни, як в і попередньому пункті. Так деякі люди особливо люблять носити старі вишиванки, які вишивали ще їх прабабусі. І якщо така старовинна вишиванка відмінно збереглася, то вона буде мати і більшу ціну. Але часом старі вишиванки виглядають не настільки добре, можуть бути покриті жовтими плямами. В такому випадку вартість її буде нижче, але з іншого боку, навіщо вам така вишиванка, адже зараз є багато талановитих майстрів, які роблять вишиванки не гірше ніж в минулому.

Яка тканина краще?

Найкраща, але одночасно найдорожча тканина при виробництві вишиванки – домоткане полотно. Майстри роблять його вручну, вишиванки з нього виходять відмінної якості. Крім цього хорошим матеріалом для вишиванок є марлевий або фабричний льон, тканина з льону завжди дуже тонка і ніжна. Часто з льону роблять саме жіночі вишиванки.

Не поганим матеріалом для вишиванок буде тканина з габардину, зроблена з овечої вовни. Важливою перевагою вишиванок з габардину є те, що вони менше мнуться.

Найдешевші вишиванки виготовляються з шифону – спеціальної тканини з бавовни. Але майте на увазі, що в таких вишиванках може бути великий відсоток синтетичних волокон. Тому при покупці обов’язково уточнюйте цей момент у продавця. Якщо синтетики багато, то краще не купувати таку вишиванку, оскільки синтетика не приємна тілу і не пропускає повітря, а значить в такому одязі буде особливо дискомфортно в теплу пору року.

Вишиванка

Тип вишиванки

Вартість вишиванки також зазвичай залежить від її типу і площі, на яку наноситься вишивка. Вишивка у вишиванці може наноситися, як безпосередньо на викрійку (це більш дорогий варіант), так і на окремий шматок тканини, потім нашитий на виріб (дешевший варіант).

Колір тканини

Класична вишиванка зазвичай робиться з білої тканини, але існують і вишиванки з тканини чорного кольору, і зараз останні набувають все більшої популярності. З такою вишиванкою особливо красиво виглядатиме елегантна жіноча косметика. А ще з вишиванкою з чорної тканини буде чудово ходити на рок концерти.