кольє

Красива і граціозна жіноча шия прекрасна вже сама по собі. Але ж немає межі досконалості – тому вишукане кольє або намисто здатне ще більше підкреслити красу жіночої шиї і самої жінки. У нашій сьогоднішній статті ми розповімо про те, як правильно вибрати жіноче кольє і які є нюанси при його носінні.

Зазвичай саме кольє поряд з кільцями і сережками виступає найбільш помітною частиною жіночих прикрас. Часто воно може бути, як єдиною прикрасою жінки, так і гармонійно поєднуватися з іншими аксесуарами. До слова вельми цікаві прикраси для жінки ручної роботи можна знайти на сайті – https://ukrainart.com.ua/ua/ykrashenija-ruchnoj-raboty.

Завдяки кольє і намисту образ жінки набуває ще більшої витонченості та елегантності. Але щоб не переборщити з цими прикрасами, необхідно звертати увагу на їх розмір і довжину, а також стиль, в якому вони зроблені.

кольє

Головні правила вибору кольє

  • Перш за все, кольє повинно відповідати віку – для молодих дівчат відмінно підійдуть легкі прикраси з повітряними мотивами, вони підкреслять красу і чистоту молодості. Жінкам постарше властиво уважно продумувати кожен елемент свого образу, тому яскравий аксесуар у вигляді об’ємного кольє стане відмінною прикрасою.
  • Кольє має гармонійно поєднуватися з рисами обличчя жінки. Для жінок, у яких обличчя довгастої овальної форми відмінно підійде кольє-нашийник або аристократичний виріб у формі коміра (такі ще в XVII столітті носили іспанські аристократи). А для округлого обличчя навпаки більш доречними будуть подовжені прикраси.
  • Декольте – обов’язкова умова для носіння кольє. Згідно з правилами кольє повинно закінчуватися трохи вище краю вирізу.
  • Кольє має гармоніювати з кольором шкіри. Для світлої, білої шкіри краще підійдуть кольє або намиста, інкрустовані світлими каменями. А ось зі смаглявою шкірою більш гармонійно виглядатимуть кольє темних і соковитих тонів.

Якісні і красиві кольє ручної роботи можна купити на сайті https://ukrainart.com.ua/colliers