капелюхи

Часто бачиш, як жінка перебирає безліч капелюхів різних фасонів і кольорів, інтуїтивно відчуваючи, що жодний з них не підходить. Причому вона навіть не зможе точно пояснити, чому той чи інший капелюх не йде їй. А тим часом «Йде до лиця» або «не йде до лиця» дуже точно виражає суть справи. Адже капелюх може ідеально гармоніювати з вашим туалетом, і все-таки він вам не сподобається. Справа в тому, що форма головного убору повинна відповідати рисам і формі вашого обличчя.

Якщо риси обличчя великі, то капелюх повинен бути трохи ширше обличчя. Тоді воно буде здаватися тонше. Жінці з дрібними рисами обличчя можна рекомендувати відкритий капелюх з неширокими полями, загнутими вгору. До такого типу обличчя добре підходить капелюх у вигляді чалми.

До подовженого обличчя йде невелика шапочка з полями, загнутими вниз, або капелюшок, що закриває частину лоба. Для такого типу обличчя можна рекомендувати також круглу чалму.

Якщо у вас похилий лоб, то ні в якому разі не слід носити капелюх на маківці. До такого типу обличчя слід підбирати капелюх, який закривав б частину чола.

Круглолицим жінкам не слід носити капелюхи з круглими полями та округленою головкою. До їх типу обличчя найбільше підходять невеликі шапочки з плоским денцем.