халат

Більшість жінок, якщо їх запитати, зізнаються, що халат – це їх улюблений вид домашнього одягу. В ньому зручно, затишно і комфортно. Може здатися, що вибір цього предмета гардероба – просте завдання, але насправді вони помиляються. Для того, щоб виріб служив довго і приносив задоволення, потрібно виконати наступні вимоги:

  • вибрати колір, який буде подобатися і не набридне через короткий проміжок часу;
  • визначитися з фасоном;
  • знайти виріб доброго крою.

Як підібрати розмір?

Легкі халатики, пеньюари можна купувати, орієнтуючись на свій розмір одягу. Важкі халати з велюру або махрової тканини виробляються тільки декількох розмірів: — маленькі – 44 розміру – маркування S (small); — середні – на 46 розмір – маркування M (medium); — великі – підходять для власниць 48-50 розмірів – маркування L (large). В Європі є тенденція випускати універсальні розміри, які підходять для жінок з різним ростом і вагою, називаються вони one size.

Варто пам’ятати, що найкраще приміряти виріб перед покупкою. Здійснюючи покупку в інтернет-магазині, можна зіткнутися з тим, що річ не буде впору або буде погано сидіти. До речі зараз буде дуже круто придбати халат с капюшоном с именной вышивкой, такий точно запам’ятається багатьом.

Махровий халат – правила вибору

Важко уявити собі річ, яка буде більш підходящою для тихого відпочинку зимовим вечором, ніж затишний махровий халат. Незважаючи на те, що крім як в домашніх умовах, більше його нікуди не одягнеш, не варто економити. Від якості виробу залежить, наскільки він буде зручним. У дешевих варіантах є можливість того, що шви будуть натирати, що ніяк не сприятиме повноцінному відпочинку. Слід звертати увагу на склад матеріалу. Здебільшого він складається з бавовни і бамбука.

махровый халат

У більш дешевих моделях поряд з основними матеріалами присутні синтетичні. Чим більше їх зміст – тим нижче якість виробу. Перш за все страждає здатність вбирати вологу. Ще однією небезпекою є те, що синтетика може викликати алергію. Велику увагу потрібно приділити щільності ворсу махрової тканини, чим вона вище – тим якісніше продукт. Але при цьому більше часу буде потрібно на те, щоб він став сухим.

Вага речі залежить від виду петель: вони бувають крученими і прямими. Халати з прямими петлями набагато легше, але вони швидше втрачають свій первісний вигляд через те, що петлі мають здатність витягатися. Якщо петлі кручені, то деформація виробу не загрожує. Він може тільки стати трохи не таким м’яким після прання.