баскетбольні кросівки

З кожним днем все більше людей намагаються проводити своє дозвілля за активним відпочинком. В цьому немає нічого дивного, адже спорт дозволяє людям не просто отримувати позитивні емоції, але ще при цьому і насолоджуватися життям, розвиваючи своє тіло в позитивному руслі. Якщо Ви хочете, то саме баскетбол багато в чому став найпопулярнішим видом спортивного дозвілля. Основною частиною баскетбольної екіпіровки стали кросівки. По суті, це універсальне і дуже практичне взуття. Як і будь-яке інше, баскетбольне взуття потребує постійного догляду, чищення і прання. Як правильно випрати такі кросівки, і на чому акцентувати увагу в пранні, дізнайтеся прямо зараз в нашому огляді.

У цього методу чистки (говоримо про машинне прання) є свої прихильники і противники. Хтось каже, що немає нічого простіше і краще, ніж закинути взуття пратися в пральну машину. Звичайно, це зручно і практично. Інші ж стверджують, що прання кросівок для баскетболу – це додаткове навантаження на з’єднання. І в першому і в другому випадку люди мають рацію. Різниця тільки в тому, що всі небезпеки можна легко нівелювати правильним пранням і правильним доглядом за кросівками. Про це і піде мова в нашому огляді.

Для початку Вам потрібно ознайомитися з інформаційним ярликом. На цьому ярлику, як правило, знаходитися інформація по тому, як правильно прати взуття, і чи можна його прати взагалі. Ознайомтеся з нею ще задовго до планування прання. Друге, на що слід звернути увагу, це підготовчий період. Як Ви підготуєте кросівки до прання, так Ви їх і виперете.

баскетбольні кросівки

Для правильної підготовки кросівки потрібно очистити від забруднень. Для цього візьміть в одну руку взуття і підставте підошву під кран з проточною водою. Весь бруд, частинки сміття, пісок, повинен бути видалений з подошвеного блоку. Це робиться не тільки для того, щоб уникнути пошкодження каркаса, але і для того, щоб не нашкодити пральній машинці.

Звичайно, обов’язково потрібно використовувати мішок для прання взуття. Такий мішок – річ незамінна. Особливо якщо Ви перете свої кросівки досить часто. Зверніть увагу, що коштує він недорого, а придбати такий предмет можна в будь-якому найближчому магазині. Обов’язково використовуйте такий предмет для того, щоб убезпечити себе під час носіння і створити для свого взуття максимально комфортні умови в пранні.

Обов’язково використовуйте делікатний режим прання. Таке прання дозволить Вам уникнути безлічі неприємностей. Одна з неприємностей – пошкодження каркаса і передчасне відклеювання певних частин взуття.

Температурний режим – окрема тема. Температура води в пранні не повинна перевищувати 30-40 градусів за Цельсієм. З одного боку, саме в цій температурі прання найбільш ефективне. З іншого, даний температурний режим не дозволить тканинним і клейовим з’єднанням послабитися.

Вимикайте функцію віджиму. При високих перевантаженнях барабана, взуття може елементарно просісти, змінити свій зовнішній вигляд. Зрештою, дайте хай взуття стече і підсохне саме навіть стоячи на стільчику у ванній. У нас адже пріоритетним є збереження зовнішнього вигляду кросівок, чи не так?