Золотий ланцюжок

На перший погляд може здатися, що придбати ланцюжок дуже легко. Про це мало хто замислюється, але існує безліч видів ланцюжків. І коли постає питання вибору одного єдиного варіанту, людина по-справжньому губиться. Ще складніше, якщо ви купуєте виріб не собі, а в подарунок. Ви йдете в магазин, бачите кілька рядів ланцюжків і розумієте, що зупинитися на якомусь одному неможливо. І потрібен дуже досвідчений продавець для того, щоб вгадати ваші бажання. Але в основному консультант обмежується тим, що пропонує варіант на свій смак, і ви йдете з магазину з неприємним відчуттям, що вибір був неусвідомленим.

У цій статті ми розповімо, як самостійно вибрати золотий ланцюжок . З отриманими знаннями можна буде купити купити золотий ланцюжок навіть в інтернет-магазині без чиєїсь допомоги.

За способом виготовлення бувають ланцюжки ручного плетіння і механічного («автомат»). Ланцюги ручного плетіння в основному мають індивідуальний або класичний масивний малюнок, їх маса зазвичай досить велика. Механічні плетіння – це популярні Бісмарк, ромб, панцир, якірне плетіння та інші.

За способом виготовлення ланок розрізняють повновагі і пустотілі ланцюги. Пустотілі виглядають більш масивно, але вони менш надійні і довговічні. Це пов’язано з тим, що при даному методі виготовлення золото намотується на серцевину з іншого металу, який надалі витравляється, утворюючи порожнину. Масивність ланцюга при цьому зберігається, але значно знижується вага і міцність виробу. Повновагі ж ланцюжки не мають порожнин.

По довжині розрізняють три види ланцюжків:

  • для носіння на талії (від 90 см);
  • для підвісок (від 45 см);
  • для носіння у вигляді самостійного прикраси (будь-якої довжини).

Золотий ланцюжок

Рекомендації щодо вибору ланцюжка для дівчини

Якщо ви хочете подарувати дівчині ланцюжок з підвіскою, слід пам’ятати кілька правил. По-перше, краще вибрати класичне плетіння. Це необхідно для того, щоб ланцюг можна було носити з різними підвісками і вбранням. По-друге, для тієї ж мети потрібно знати, прикраси з якого металу дівчина вважає за краще. Погодьтеся, їй буде прикро, якщо подарований ланцюжок з жовтого золота не вийде носити з улюбленою підвіскою зі срібла або білого золота. По-третє, ланцюжок повинен бути вдвічі важче підвіски. Типові жіночі золоті ланцюжки це снейки або як ще їх називають шнурки для носіння підвісок бігунків, тонкі панцирні, або Фігаро.

Щоб дівчина могла носити ланцюжок з різними вбраннями, важливо продумати довжину виробу. Довжина до 50 см буде ідеальною для одягу з декольте або без нього, а також для шкарпетки поверх блузки або сукні. Також необхідно враховувати комплекцію і вік. Наприклад, стрункій або молодій дівчині не підійде товстий ланцюжок з великими ланками, і навпаки.

Рекомендації щодо вибору ланцюжка в подарунок чоловікові

Головна порада – звертайте максимум уваги на стандартні «чоловічі плетіння». До них відносяться якір, подвійний або одинарний ромб, ручний або машинний Бісмарк, Фігаро. Масивність і вага — на ваш розсуд. Це залежить від комплекції чоловіка і стилю його одягу. Наприклад, строго одягненому спортивному хлопцеві не підійде тонкий ланцюжок.

Якщо на ланцюжку буде носитися хрестик або щось інше, ланцюг повинен важити в два рази більше підвіски. Для таких цілей краще вибрати повноцінний виріб, а не пустотілий. Колір ланцюжка і підвіски повинен збігатися. Типові чоловічі золоті ланцюжки це Бісмарк, панцирні або Фігаро вагою близько 10 -15 грам.

Що необхідно обов’язково перевірити при купівлі

  • Пробу дорогоцінного металу і найменування заводу-виготовлювача. Вони вказуються на замку виробу.
  • Працездатність замку: він повинен добре пружинити, відкриватися і закриватися.
  • Цілісність ланок, з’єднань і їх рухливість. Найбільш поширена поломка ланцюжка – залом ланок, він може статися ще до покупки. Тому вивчіть виріб дуже уважно.