прикраси

Поради джентльменам, які вибирають подарунок дамі

Ніколи не купуйте в подарунок сережки, керуючись виключно власною ініціативою. Майже кожен чоловік напевно здатний відтворити в пам’яті антропометричні виміри грудей і стегон коханої. Тоді як, вибачте за прозу, конфігурація її вух і щелепи фіксується свідомістю дуже приблизно. А тим часом саме ці, які не будять чоловічого інтересу анатомічні особливості і є вирішальним фактором у виборі сережок.

Якщо ви зібралися піднести в подарунок коханій жінці кільце, не намагайтеся дізнатися у неї розмір. У питанні розмірів, будь то талія, нога або пальці, жінки виявляють прямо-таки патологічний мінімалізм. Краще завчасно заманити свою даму в будь-який ювелірний салон і невимушено прикиньте їй на пальчик мірне кільце. Так воно надійніше буде.

Вручаючи прикрасу жінці, супроводьте цей акт якимось романтичним компліментом. Що-небудь на зразок: “Цікавинка, але твої очі яскравіше будь-якого діаманта”. Після таких слів навіть самий невигадливий ювелірний ширвжиток знаходить в очах жінки значимість Соломонового персня.

Поради жінкам, не залежним від чоловічого розташування

Вибираючи собі прикраси, будьте самокритичні. Якщо ви з роду Дюймовочек, то вам категорично протипоказані довгі сережки і масивне намисто. Нехай ними декорують сексапілки з довгими кінцівками. Зате при вашому зрості легше забиратися в спортивний автомобіль, і ви напевно краще виглядаєте з Дастіном Хоффманом.

Розкішні груди вже самі по собі – об’єкт, гідний уваги. А тому зайве обтяжувати їх брошкою, нехай навіть діамантовою. Чоловіки слабкі, і їм нізащо не перенести таку концентровану пишність.

Ніяково нагадувати про це, але про всяк випадок: не носіть діаманти з діловим костюмом. Це поганий тон нуворишів. І не варто надягати кільця поверх рукавичок. Це естетика борделя.

Автор: Олена Олійник.

P. S. А ще крім прикрас дуже важливо підібрати правильне плаття, зрозуміло, в ідеалі це має бути красиве жіноче плаття від дизайнера, майстерно зроблене саме під вашу фігуру.