прикраси

Ювелірні вироби століттями носили як засіб для поліпшення зовнішнього вигляду, а також показного статусу. Ювелірні прикраси, від сирих прикрас, зроблених з натуральних елементів, таких як дерево і трава, до якісних виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, що підходять для королівської сім’ї, на протязі тисячоліть були хорошим доповненням до жіночої зовнішності.

На щастя, сьогодні у нас є широкий вибір різних стилів. Від дешевої біжутерії до дорогих діамантів і золота, намиста, браслетів, все це виготовляються в будь-який мислимої формі і розмірах. (До слова якщо вам потрібна бижутерия оптом, то переходьте за посиланням).

Всі люблять носити прикраси, але чи знаєте ви, що форма і стиль прикрас, які ви виберете, дійсно може поліпшити вашу зовнішність?

Ось кілька порад щодо вибору прикрас, які доповнять ваші особливості і форму:

Намиста

Як і одяг, стилі намиста можуть змінити сприйняття вашого зросту. Якщо ви невисокого зросту і хочете дати уявлення про те, що ви вище, варто вибрати довші намиста. Намиста V-подібною чи Y-подібної форми можуть подовжити ваш зовнішній вигляд.

Але як щодо тих з вас, хто навпаки занадто високий? Для високих жінок відмінно підійдуть короткі намиста на 16 або 18 дюймів (40-45 см). Кольє-чокери також можуть допомогти вам виглядати коротше.

намисто

Вибираючи намиста, ви також повинні враховувати обсяг або об’ємність намиста. Фігурній дівчині відмінно підійде намисто, що має невеликий об’єм – можливо, великі масивні камені або товста ланка. Якщо ви мініатюрні, то більші прикраси можуть не підійти вам, і ви можете вибрати щось більш делікатне.

Сережки

Сережки можуть підкреслювати округлість вашого обличчя або ж навпаки. Залежно від форми вашого обличчя, ви можете використовувати сережки певних стилів, щоб підкреслити недоліки фігури. Коли ми говоримо про форми обличчя, ми маємо на увазі основні форми: круглі, прямокутні або у формі серця, овальні або квадратні.

сережки з діамантами

Ті, у кого овальне обличчя, є найбільш щасливими, тому що вони можуть носити практично будь-який стиль і добре виглядати. Однак, якщо ваше обличчя округлене і ви не хочете підкреслювати свою повноту, в такому випадку варто утриматися від сережок у вигляді великих гудзиків. Довгі сережки квадратної або прямокутної форми допоможуть подовжити ваше обличчя.

Браслети і кільця

Часто, коли ви розмовляєте або просто сидите, ваші руки знаходяться поруч з вашим обличчям, тому варто вибирати браслети і кільця так, щоб вони доповнювали як ваше обличчя, так і ваші руки.

Крім того, при виборі браслетів ви повинні враховувати свої форми і розміри. Якщо ви мініатюрні, то великі товсті браслети можуть сидіти на вас ніяково, тому вам краще підійдуть тонкі браслети.

браслет

При виборі кілець, варто подумати про форму ваших пальців. Вони довгі і елегантні або короткі? У будь-якому випадку варто переконатися, що ваше кільце не проходить через суглоб, так як це не тільки незручно, але й рідко виглядає добре на будь-якій руці.

Для коротких пальців оптимальними будуть кільця з овальною оправою.