декілька лаків
Як правило, кожна дівчина фарбує нігті самостійно, без допомоги фахівців. І напевно кожній знайоме почуття розчарування, коли зробила манікюр, стільки часу пішло на нього, а всього через кілька годин він зіпсувався. Ось цьому питанню і присвячена дана замітка: як правильно фарбувати нігті, щоб лак тримався довше ніж завжди ?

По-перше, щоб нанесений лак тримався краще, наносите спочатку базовий, а потім захисний лак. Останній підходить і на кожен день. Саме завдяки йому манікюр буде триматися набагато довше.

По-друге, не наносіть на нігті занадто товстий шар лаку, тому що тоді він погано висихає і легко відшаровується. Щоб досягти більш насиченого кольору улюбленого лаку, потрібно спочатку нафарбувати нігті одним шаром і дати йому повністю висохнути, і тільки потім нанести другий шар.

Завжди старайтеся не робити будь-яку роботу, коли ви нафарбували нігті, адже лак може затвердіти протягом короткого часу, а ви подумаєте, що вже все готово, але повністю він висихає лише протягом 12 годин.

Четверте правило говорить: якщо ви пофарбували нігті на ніч, як це робить більшість жінок, то перед тим, як йти спати, нанесіть на них спеціальне масло. Воно захистить лак від непотрібних відбитків ковдри або простирадла. Це стосується і педикюру.

Крім того, при м’яких і тонких нігтях лак відшаровується ще більше. Пояснити це досить просто – ніготь буде гнутися, а лак – ні.

По-шосте, лак завжди тримається краще на гладких нігтях. Для цього, спробуйте легкими рухами згладити поверхню ваших нігтів спеціальним полірувальним приладом, але робити це можна тільки раз на місяць, в іншому випадку це зашкодить стану нігтів, вони стануть м’якшими і тоншими.

Наостанок, зберігайте лак в темному і прохолодному приміщенні, тоді він послужить довше. Перед тим, як використовувати лак, не струшуйте пляшку, адже він змішується з повітрям. Що робити? Просто покрутіть пляшечку між долонями. Лак прослужить і 2 роки, якщо після кожного його використання протирати горлечко пляшки серветкою і рідиною для видалення лаку.

схема

P. S. А ще при фарбуванні нігтів важливо користуватись якісними лаками, такими як наприклад, шелак, про який більше можна довідатись на сайті newshellac.ru.