Окуляри

Для багатьох з нас, найважливішим аспектом у виборі окуляр є те, як вони виглядатимуть на нашому обличчі. При купівлі, ви звичайно ж , можете приміряти не одну пару, а консультант магазину на вашу вимогу надасть усю необхідну інформацію про кожну із них. Та задля економії часу та більшої обізнаності (ви знатимете про що розпитувати та що вас конкретно цікавить) краще додатково почитати та мати у своєму записнику ось таку корисну інформацію.

Перед тим як відправитися в магазин, добре оцініть свою форму обличчя, бо так ви правильно підберете саме ваш стиль окулярів, а також подумайте над їх забарвленням, яке буде вам до лиця.

форма

Отож, на що слід звертати увагу, перш за все:
– окуляри мають підкреслювати красу вашого обличчя (до прикладу, окуляри у синій рамці, роблять більш виразними блакитні очі).
– форма окуляр, як уже говорилося, повинна відповідати формі обличчя.
– розмір окуляр, враховуючи їхній масштаб, має співпадати з розміром вашого обличчя.

Ось більш докладний опис форм обличчя та типів окуляр, що підходять для них найкраще:

Округлі форми обличчя добре виглядають з кутовими, вузькими оправами окуляр. Такі оправи видовжують лице.

кругле

Якщо у вас овальна форма обличчя ви можете вважати себе справжньою щасливицею, оскільки вам підходитиме будь-яка оправа окуляр, навіть великі окуляри вам обов’язково личитимуть. Саме овальні обриси обличчя вважаються ідеальними, з точки зору їхньої збалансованої пропорції.

овальне

Щоб зробити подовгасті форми обличчя привабливими в окулярах, обираються окуляри, що мають велику глибину (скельця більш об’ємні), ніж ширину. Можна зупинитись на більш декоративних варіантах.

Жінкам із вузьким лобом, щоб додати ширину і підкреслити вузьку верхню третину лиця, найкраще підійдуть окуляри, які в значній мірі ставлять більший наголос на колір саме у верхній половині. Хорошим варіантом будуть окуляри у формі котячого ока.

ромбоподібне

Ромбовидні форми обличчя характеризуються вузькими обрисами на лінії очей і підборідді, у них також доволі широкі вилиці. Це рідкісний тип лиця. Щоб виділити очі і пом’якшити вилиці, варто спробувати окуляри, які підкреслять лінії брів. Вони можуть бути без додаткової оправи, овальної або такої як котяче око форми.

квадратне
серцевидне

Щоб обрати правильний колір окуляр ви повинні знати те, що:
– майже всі люди мають або прохолодний (синій в основі) або теплий (жовтий) тон лиця;
– усе виглядає краще в його власній кольоровій гамі;

– основними факторами, які визначають кращу кольорову палітру окуляр є колір шкіри, очей і волосся. Без усяких сумнівів, тон шкіри є основним елементом у визначенні забарвлення майбутньої покупки. Усі тони лиця потрапляють в одну із двох груп кольорів – синю (холодну) або жовту (теплу).

Для холодної групи найкраще підходять блакитні або рожеві відтінки оправ окуляр, а теплій – білі, кремові, жовті кольори (як ще жартують оптики, «персики і вершки»). Оливкова шкіра вважається чудовою, бо тоді вам будуть до лиця майже усі тони.