кисті для макіяжу

Дорогі дівчата, давайте поговоримо про інструменти, які необхідні для створення ідеального макіяжу! Пропоную почати з правильних кистей, адже саме завдяки їм ви зможете створити красивий і акуратний макіяж в лічені хвилини. В інтернеті можна знайти багато інформації про те, яке призначення кожної кисті і для якого саме виду косметики вона підходить. Дана стаття буде невеликим порівняльним аналізом марок, які випускають кисті для макіяжу, щоб можна було їй керуватися при їх виборі.

Зараз кожна поважаюча себе косметична компанія випускає свою лінійку кистей. У когось вона велика, у когось базовий набір.

Кисті дуже різняться за вартістю крім того, що вони бувають синтетичні і натуральні, а також з двох видів ворсу.

Запам’ятати варто тільки одне основне правило (з нього, як і у всьому бувають винятки, але в 95% випадків воно працює). Синтетичні кисті використовуються для роботи з кремовими текстурами, такими як – тональний крем, консилер, кремові тіні і т.п.

Натуральні кисті використовуються для розсипчастих текстур, таких як – тіні, пудра, рум’яна і т.п.

95% кистей випускаються косметичними марками зараз клеєні, тобто триматися вони за рахунок клею, тому їх ворог гаряча вода і теплові прилади.

Огляд кистей для макіяжу

А тепер пропоную Вашій увазі огляд кистей, які заслуговують на Вашу довіру.

Mac / Make up forever / Babe brown

Ці кисті для макіяжу відносяться до професійних. Жодна лінійка не може похвалитися тим, що, все, без винятку, кисті заслуговують вищий бал. Хоча, багато представників даних марок досить гарні і гідну заміну їм знайти дуже складно, а часом неможливо. Ви можете компонувати кисті різних брендів між собою. При правильному зверненні вони прослужать Вам довго вірою і правдою.

MAKE UP

Shu Uemura

Це кисті класу люкс. Основна їхня відмінність – вони прошиті, а тому – практично вічні. А ще вони досить дорогі, тому що в них використовуються тільки високоякісні матеріали і кращий ворс. Збираються вони, природно, вручну. (такі кисті чудово доповнять діор парфуми)

Shu Uemura

Hakuhodo

Ці кисті знає кожен, хто хоч трохи цікавиться макіяжем. Ціновий сегмент кистей HAKUHODO дуже схожий на кисті MAC, MAKE UP FOREVER, BOBBY BROWN. Найдорожчі з червоними ручками. Кисті цієї марки зібрані вручну і є дуже якісними.

Hakuhodo

Sigma

Ці кисті демонструють гарне співвідношення ціни і якості. На мій погляд, не дуже вдалими у виробників вийшли тільки набори – їх я оцінювала саме з точки зору функціональності.

Sigma

Натуральні кисті потрібно вибирати дуже уважно. Не варто ризикувати, купуючи кисті в косметичних марках, які не спеціалізуються на їх створення. У цій ситуації скупий платить двічі. Особливо це стосується растушевочних кистей і кистей для створення контурінга (скульптури особи), тому що це один з найбільш складних і важливих моментів в макіяжі. Що стосується синтетичних кистей, то тут варто орієнтуватися на власні відчуття (наприклад, щоб кисть не була занадто жорсткою) і на зручність в роботі (форма, ручка і т.д.).

Догляд за кистями для макіяжу

Для домашнього догляду натуральні кисті досить очищати 1 раз в тиждень за допомогою м’якого шампуню (дитячий теж підійде) і теплою (кімнатної температури) проточної води.

Синтетичні кисті рекомендується мити після кожного використання.