шубка з хутра

Хутряні вироби, не зважаючи на різноманіття верхнього одягу на ринку, все одно не втрачають своєї популярності. Сьогодні хутряні вироби стали іншими, це не моделі, які носили ще наші бабусі, а це цілком сучасні, стильні та завжди елегантні шубки та пальто, які можуть вгодити найвибагливішій модниці. Це зовсім не дивно, бо дизайнери постійно працюють над оновленням товару, використовують різні методи і поєднання текстур для створення весело, цікаво і зручного у носінні одягу. Кожна шубка особлива по своєму. Ви ніколи не знайдете двох однакових виробів. Вони, як і раніше, робляться вручну за допомогою майстерності та вмінню майстрів, які передаються з покоління в покоління. (До речі гарну шубку можна знайти тут).

Як носити хутро ?

– завжди вішайте вашу шубу на широку та міцну вішалку, щоб плечі виробу не втратили своєї форми. Шия вішалки повинна бути досить довгою, щоб на неї можна було розложити весь комір пальта.

– не зберігайте хутро в мішках для одягу, особливо шкідливими є пластикові пакети, які не пропускають повітря. Адже хутро має мати циркуляцію повітря, щоб уберегти шкіру від висихання і розтріскування.

– не одягайте прикраси на саме хутро (додаткові пояски), бо вони можуть залишити непотрібні сліди. Це ж стосується і сумочки. Старайтесь не класти сумочку на плече систематично. Від цього може стиратися хутро і залишиться лисина. Носіння шарфа навколо шиї навпаки допоможе запобігти забрудненню пальта. Він стане захистом від макіяжу (тональних кремів, помади, парфумів), який ми зазвичай наносимо на тіло перед виходом із дому.

– уникайте використання лаку для волосся або духів, коли плануєте одягти пальто. Формули більшості брендів містять алкоголь, який може висушити шкіру виробу. Будь-які масла можуть проникати в хутро і в кінцевому підсумку появиться неприємний прогірклий запах, який майже неможливо видалити.

– старайтесь не сидіти багато часу у хутряному виробі (навіть коли ви часто подорожуєте у ньому чи чекаєте на маршрутне таксі) , бо можуть виникнути впадини на якому хутро виглядатиме трохи затертим. Щоб уникнути такої проблеми, старайтесь часто змінювати самі позиції, щоб хутро не було розчавлене в одному і тому ж місці знову і знову. А ще краще, при можливості, знімайте пальто, коли приходиться довго чекати.

Чистимо хутро

– Якщо ви потрапили під легкий дощ або сніг, просто струсіть його і видаліть стільки води, скільки можливо. Опісля, повісьте шубу для просушування в добре провітрюваному приміщенні. Не використовуйте фен, сушарку для одягу або пряме тепло безпосередньо на хутро. Після того, як воно висохне, струсіть його ще раз, щоб він розпушився. Гребінцем або щіткою злегка розчешіть хутро із зовнішнього боку.

– У випадку, якщо ваше пальто повністю намокло, негайно віддайте його в руки професіоналів, завезіть у професійну чистку.

– Чистка пальта має проходити щороку за допомогою професійного пилососа для хутра – в жодному разі не в хімчистці. Навіть якщо ви не носите його часто, шерсть тварин збирає пил, масла і запахи. Професійна чистка надасть хутру блиск і буде тримати його в гарному стані.

Де зберігати ?

– хутро ненавидить тепло. Шкіра може потріскати, волосини його стають жорсткими, втрачають блиск.

– Оптимальна температура зберігання становить 7 градусів за Цельсієм і 50 відсотків вологості. У сховищі, де зберігаються хутряні вироби має бути темно, бо це запобігає знебарвленню і вицвітанню кольору. До того ж міль та інші комахи не можуть вижити при цій температурі.

– Хутра, які належним чином збережені, можуть служити вам до п’ятдесяти або більше років.

– Якщо ви вирішили не використовувати професійне сховище, зберігайте хутро в прохолодній та темній шафі. Часто перевіряйте її стан, чи не завелися в ній якісь комашки, особливо – міль. Кажуть, пакетики із сухими лавандовими квітами в шафі відлякують усяких дрібних шкідників.