йдемо
На що ви готові заради чергової пари туфельок ? Думаю, що це проблема для багатьох жінок, які не можуть встояти, щоб не придбати вподобані підбори. Адже лише справжня жінка може оцінити значимість каблука, його чудові властивості робити ніжку довшою, фігуру стрункішою, а що ж говорити про самооцінку … Вона уже піднялася в декілька разів… Ех чоловіки, вам цього ніколи не зрозуміти. Та для того, щоб не лише туфельки надавали вам додаткової краси, але й ви, як говориться «не вдарили в грязюку лицем», одягаючи їх, і буде мова у цій замітці.

Якщо ви прийшли в гості залиште шпильки при вході. Так ви збережете своїм друзям підлогу в квартирі та не зіпсуєте нікому настрою. Запам’ятайте важливу річ – ваш образ в цілому має гарно дивитися і без каблуків. Закортіло походити босоніж ? Ви можете це зробити тільки з одним але … – у вас гарний педикюр ! Тут буде доречною фраза Коко Шанель: « Другого шансу справити хороше перше враження у вас не буде». Мудрою жінкою вона була і добре зналася на деталях життя…

Ваші туфлі вам так до вподоби, що ви не можете на них наглядітися, перебуваючи в колективі друзів ? Позбудьтеся цієї звички, бо це нагадує надмірне самолюбство і самолюбування перед дзеркалом.

Завдяки каблуку ступня нам деколи здається коротшою. Так воно і є. Ваша ніжка виглядатиме мініатюрніше у туфлях із заокругленим носиком. Короткі спідниці краще носити із туфлями без каблуків або ж із чоботами до колін (навіть найкращі і найстильніші шпильки у поєднанні із міні-спідницею не матимуть пристойного вигляду).

Трапляється, що жінки не можуть адекватно оцінити ні розмір одягу, ні розмір своєї ноги. Не слід намагатися таки втиснути значно більшу ступню в маленькі і делікатні туфельки. Нічого хорошого з цього не вийде. Гарно роздивіться весь асортимент товару у магазині та підберіть ваш розмір туфельок. Погодьтеся, що ваші ніжки не заслуговують натертих мозолів, а пластир, навіть тілесний не прикрасить вас.

Босоніжки варто купувати на пів розміру більше. Коли ми йдемо, стопа як правило посувається вниз і зовсім негарно, коли пальці просяться на волю із босоніжок-клітки. Але й надто великий розмір не підійде. Виглядатиме кумедно.

Взуття підібрали, виглядаємо пречудово, але … Пам’ятаєте фразу із фільму «женщину красит походка» ? Тому навчіться правильно ходити. Як це ? Похваліться ходою від бедра, ставте одну ногу перед іншою, розправте плечі і припідніміть голову. Майте перед очима образ моделей на подіумі. Ідіть ледь-ледь торкаючись землі та не ступайте щосили на каблук, так, щоб його стукіт долинав усюди… Спочатку наступайте на мисок, потім на каблук і обов’язково розгинайте коліна. В іншому випадку ноги будуть швидко втомлюватись і боліти. А так не хочеться мати негарну гримасу на обличчі.
що вибрати
Завжди подумайте декілька разів, перш ніж одягти ту чи іншу пару взуття. Добре оцінюйте ситуацію куди ви йдете. На ринок, прогулянку із дитиною – краще одягти взуття на низьких підборах, в кіно, театр чи пак місце, де ви не будете багато ходити – взуття на підборах. Та найголовніше – слідуйте обраному вами стилю. Не компонуйте спортивний одяг і підбори, або ж спортивне взуття і спідницю (виключенням буде лише заняття по тенісу).

Можливо вам буде здаватися дивним те, про що я тут зараз напишу… Начебто й так усім зрозуміло, що взуття має бути завжди чистим та блискучим. Проблему неприємного запаху можна вирішити за допомогою спеціальних стельок або дезодоранту. Не забувайте вчасно мити своє взуття, кеди до прикладу, можна попрати і в пральній машинці. Вкладені стельки краще чистити та висушувати окремо. І наостанок – не відкладайте візит до взуттєвої майстерні, якщо ваше взуття потребує негайного ремонту. Таким чином улюблені туфельки послужать вам набагато довше !

носимо

P. S. І також щодо взуття, кожній жінці у своєму гардеробі необхідно мати не лишень гарні туфелькі, але й зручні кеди, які до слова можна придбати в інтернет магазині http://yourwayshop.com.ua. Саме такі кеди будуть незамінними скажімо на час походу в гори.