хвостик
Волосся  в усі часи вважалося не тільки одною з головних прикрас жінки, але й було засобом спокуси чоловіків. Недаремно наші предки надавали такого великого значення зачіскам. Незаміжній дівчині не дозволялося ходити з незібраним волоссям, а от короткі стрижки взагалі вважались чимось ганебним. Коса до пояса – еталон дівочої краси. Бачили б вони, як усе видозмінилося в наш час, але все плинне… Сьогодні є багато засобів догляду за волоссям, ще більше салонів, в котрих нас зроблять справжніми красунями. До того ж кожна жінка прагне бути найкращою…

Як уже говорилось, існує багато закладів, в котрі ви можете піти та привести волосся в порядок, але… Хочете гарну зачіску – виберіть один салон і одного професіонала, якому ви довіряєте. Так ви будете задоволені, а ваше волосся матиме свій стиль. Старайтесь оминати «розкручені» салони, які додадуть лише один локон до нібито модної зачіски в цьому сезоні та заберуть у вас час та кошти на каву. Також часом вельми важливо й подбати за аксесуари для волосся, добре що сьогодні можна купити аксесуари для волосся навіть через інтернет.

Гарна і практична зачіска не повинна забирати багато часу. Адже окрім неї, у вас і так чимало справ. Ви маєте знати, як поводитися із своїм волоссям, яка зачіска вам до лиця (якщо у вас кругле, повне обличчя не стрижіться коротко, і навпаки – худі лики може приховати каре). Завжди спілкуйтесь з перукарем та розпитуйте у спеціаліста як краще вкладати і сушити ваше волосся. Не забудьте, при цьому про чайові. Для вас – це невеликі витрати, а людині все одно приємно, ви ж не останній раз приходите сюди.
салон

Є ще не менш важливі моменти про які слід пам’ятати. Жирні локони можуть бути лише у лінивих, тому стежте за свіжістю свого волосся (спеціалісти радять мити його не менше двох разів на тиждень). Помітили посічені кінчики – не зволікайте та швидше зістрижіть їх. Як правило вони є результатом нашого фену та праски для випрямлення. Тому окрім того, що ви позбудетесь їх, потрібно вирішувати причину появи посічених кінчиків. Знаю найкращий засіб зволоження та догляду за посіченими та сухими кінчиками (розпитала у свого перукаря) – зробіть суміш із оливкової, касторової та реп’яхової олії, додайте до них сік лимона та нанесіть на ваші кінчики (загорніть рушником) та зачекайте кілька хвилин. Після цього змийте. Робити таку маску можна раз в тиждень, а то й рідше, коли немає необхідності.
стрижемо

Чи потрібно фарбувати волосся ? Можна, якщо вирішили змінити свій образ, але найкраще це робити за допомогою перукаря, а не самотужки. Щоб уникнути реакції: «що робити ? як тепер іти на роботу ? на упаковці вказаний інший колір !». Лише спеціаліст може порадити, який тон фарби вам найбільше личитиме. Він знає, які відтінки фарб змішати, щоб вийшов гарний тон волосся. До прикладу, темному волоссю не йтимуть світлі прядки мелірування та ін. Пам’ятайте – вирішили фарбуватися, робіть це регулярно: не красиво і неприпустимо, щоб виднілось темне коріння із світлих волосин.

Що ще додати ? Ми усі любимо хвостики, косички – милі зачіски дитинства та юності. Але в певному віці ми маємо про них забути. Не варто робити надто складні та високі зачіски, а ще нарощувати волосся (дивиться досить вульгарно) чи закріпляти його ризинкою із штучного волосся. Негарно дивиться і надто блискуче волосся – слідкуйте за кількістю лаку, який ви наносите. Ви ж не хочете, щоб ваше вимите, свіже волосся перетворилося на склеяну, тьмяну, але блискучу масу.

Довге, розпущене волосся не підійте у подорожі на катері чи в автомобілі з відкритим верхом. Така зачіска вас не прикрасить, тому захистіть своє волосся і одягніть хусточку. Не варто ходити з відкритою головою на пляжі чи просто на відкритому сонці. Сонячне проміння надаватиме бажаний відтінок лише вашій шкірі, а от волосся в той час обгоратиме.

Існують певні правила поводження з волоссям у гостях – не красиво постійно чесатись – інші можуть подумати дещо інше, тому займіть себе іншою справою, а от вдома – легкий масаж голови просто необхідний і корисний процес для корінців вашого волосся. За допомогою нього – воно ростиме краще та буде швидше відновлюватися.