весільне плаття

Дівчата, які готуються до весілля, повинні дуже ретельно продумати образ нареченої. Не останню роль в цьому питанні відіграє стиль весільного плаття. Наприклад, бренд jasmine Еmpire пропонує дівчатам сукні найрізноманітніших фасонів. Далі ми поговоримо про найбільш відомі, а також їх особливості.

Класифікація стилів весільних суконь

Кутюр’є виділяють кілька стилів весільних нарядів. Перший іменується драматичним. Він має на увазі собою наряди, що відрізняються нестандартним кроєм. Найчастіше сукні цього крою покликані підкреслити ідеальну фігуру нареченої. Саме тому більшість моделей робиться облягаючими. Зовсім необов’язково щоб наряд був традиційно білого кольору. Для пошиття найчастіше використовуються гладкі блискучі тканини. Найбільш часто використовуваним матеріалом вважається атлас.

Другий стиль – романтичний. Жіночність, елегантність і витонченість – його головні характеристики. Відмінними рисами романтичних моделей по праву можна назвати яскраве оформлення весільного вбрання перлами, стрічками, тканинними квітами, мереживом, милими рюшами. Плаття в романтичному стилі шиють з легких, повітряних тканин – в їх число входять шифон, органза і інші (наречена в такому платті точно матиме бездоганний вигляд, а мешканці жк, де вона мешкає надовго запам’ятають це весілля).

Наша класифікація стилів не обійдеться без класичного. Він ніколи не втрачає своєї актуальності. Плаття такого крою підійдуть дівчатам з консервативними поглядами на проведення весільної церемонії. Як ви здогадуєтеся, класика має на увазі собою сукні з матових або злегка блискучих тканин нейтральних відтінків. Більшість моделей оснащені корсетом.

Якщо ви – молода, спортивна наречена, зверніть увагу на природний стиль. Він відрізняється стриманістю і відсутністю додаткових прикрас. Завдяки цим характеристикам наречена може бути впевнена, що зможе без зусиль провести весь день у весільній сукні, не відчуваючи при цьому ні найменшого ступеня дискомфорту.

весільне плаття

Силуети бувають різними

Ще одна класифікація весільних суконь грунтується на відповідному нареченій типі силуету. Тут теж є кілька типів.

Одним з найпопулярніших по праву вважається бальний. Моделі в такому стилі мають на увазі собою поєднання обтягуючого ліфа і пишної спідниці. Обсяг моделям надається завдяки під’юбнику, воланами або пишним складкам.

Другими за популярністю визнані моделі А-образних силуетів. Вони відрізняються вузьким ліфом, який переходить в широку спідницю. За збереження форми відповідає щільна тканина або під’юбник.

Багато наречених вибирають плаття в стилі ампір. Його представляють моделі із завищеною талією і спідницею з струмуючої тканини, доповненої великими складками. Поєднання цих елементів воістину створює образ нареченої в стилі античної богині.

Не останнє місце в списку фасонів весільних суконь займають моделі «Русалка». Силует даного наряду розширюється від колін, нагадуючи собою образ казкових істот.

Таким чином, ознайомившись з найпоширенішими стилями весільних суконь, кожна наречена без зусиль зможе підібрати собі відповідний наряд. Досить пам’ятати, що він повинен підходити до образу по іміджу, а також бути комфортним.