Купальник

З приходом літа дівчата все частіше починають замислюватися над тим який купальник найкраще підібрати для пляжного відпочинку. У цьому нелегкому питанні необхідно враховувати той факт, що кожна дівчина особлива і для того, що б підібрати ідеальний купальник необхідно враховувати безліч чинників. В першу чергу необхідно подумати над тим який купальник підійде для вашої фігури. Залежно від типу фігури необхідно підбирати модель купального костюма, адже навіть самі модні купальники підібрані не за вашим типом виглядатимуть просто жахливо.

Так наприклад, якщо у вас фігура яблуко то вам відмінно підійдуть купальники в ретро стилі. Фігура трикутник властива струнким дівчатам з тонкими ногами і широкими плечима. Для них оптимально вибрати бікіні або ж купальник з тонкими бретельками.

Великі груди теж може бути в якомусь роді покаранням, адже не будеш же ходити і показувати їх всім. Саме тому необхідно підібрати купальники які підкреслять їх, але не зроблять вульгарними.

Другий момент це визначення вашого кольоротипу. Якщо вам не йде червоний, то яким би він модним не був, він все рівно не стане для вас найкращим варіантом. Тому, перш за все, необхідно орієнтуватися на те який колір вам підходить.

Підібрати хороший купальник, коли у вас ідеальна фігура не складе труднощів. Але що якщо є ті самі не ідеальні про які ми так часто боїмося говорити і вже тим більше не хочемо показувати. Всі неідеальні фігури легко заховати навіть в купальнику і про це добре знають фахівці. У магазині вам обов’язково підберуть купальник так, що б підкреслити тільки ваші достоїнства.

Для того, що б ваші очікування по вибору купальника виправдалися, не поспішайте підбирати перший-ліпший. Необхідно приміряти на себе кілька образів і тоді ви зрозумієте яка модель підходить вам найбільше і саме вона стане тією улюбленою річчю у вашому гардеробі, яку ви будете діставати з радістю.

Літо це найкращий час для змін, тому при виборі не бійтеся експериментувати, пробуйте різні варіанти. Саме в порівнянні пізнається істина, яку ви шукаєте. Пам’ятайте, що хороший купальник не той, який пропонує вам консультант бо він найдорожчий, а той який підходить саме вам і враховує всі ваші нюанси. Правильний вибір це тільки ваше рішення і не поспішайте приймати його. Цініть свій час і свою індивідуальність.