выбор весенней обуви

Прихід весни завжди викликає зміни, особливо в одязі. Вибираючи одяг, чоловік відштовхується від особистих переваг, тенденцій в моді, інших факторів. З взуттям все складніше. Зовнішній вигляд і бренд ще не все, що визначає покупку. Є ряд нюансів, забувши про які, люди створюють собі проблеми.

Підошва взуття повинна забезпечувати стійкість. Весняна погода постійно змінюється, і суха дорога може за півгодини перетворитися в болото або на ковзанку. Це стосується навіть асфальтованої дороги. Бажано, щоб на поверхні підошви був рифлений малюнок. Простіше кажучи, потрібно щоб при торканні взуття з дорогою створювалося тертя, і ноги не ковзали.

Гарна підошва досить легко гнеться. Не можна щоб вона була надмірно твердою або грубою. У першому випадку носіння взуття заподіє страждання, у другому нога не буде захищена від каменів, гострих і нерівних поверхонь.

Якщо немає грошей на покупку шкіряного взуття, можна знайти хорошу пару, зроблену із замінників. В останні роки набирає популярність поліуретан. Його використовують навіть у виробництві модних брендів. Взуттю з нього властива мала вага, екземпляру властива термоізоляція та амортизація. Ще одна позитивна сторона замінників – вони не пропускають вологу, чого не можна сказати про шкіряні вироби. Правда, не всі пари взуття із замінників зроблені якісно.

Через підвищену вологість висока потреба в додатковому захисті. Варто звернути увагу на те, як високо розташована блискавка. Більш вдалий варіант – взуття, яке не потрібно застібати або в разі з ним не треба зав’язувати шнурки. Менше ризику потрапляння води.

У багатьох людей ноги набрякають і взуття, яке здавалося ідеальним, через кілька днів або навіть годин, перетвориться в джерело мук.

Не менш важливий критерій вибору – комфорт. Якщо туфлі або весняні чоботи не зручні, але їх хочеться взяти через те як вони виглядають, краще від такого придбання відмовитися.

Всі без винятку хочуть виглядати стильно. Але взуття без шикарного декору простіше вписати в свій гардероб, воно підійде фактично до будь-якого одягу, інакше скоро доведеться купувати, як мінімум, ще одну додаткову пару. При виборі бажано приміряти пару, розмір ніг різний, і з однією з ніг можуть виникати труднощі при носінні взуття.

Купуючи взуття, бажано перевірити наявність устілок, якщо їх немає, тоді доведеться купити. В цьому випадку виникає нова проблема з розміром. Найкраще підійдуть устілки, просочені антибактеріальним засобом. Фахівці радять звертати увагу на те, яким чином скріплене взуття: зшите воно або склеєне. Перший варіант дозволяє його експлуатувати тривалий час (вистачить на два або три сезони). Другий варіант означає, короткий термін використання, можливо менше одного сезону. Кращим варіантом вважається одночасне використання клею та шиття при виробництві взуття. Воно буде міцним, непромокаючим і зручним для носіння.

Таким чином, витративши невелику суму, вийде придбати відмінну пару взуття на весняний сезон, можливо навіть не один.