Рукавички

Наступ осені і весни можна не тільки побачити, відчути їх запах, а й відчути руками. Саме в цей період, коли температура повітря різко змінюється, дме холодний вітер, шкіра рук відчуває особливі навантаження.

Але багато хто нехтує захистом ніжної шкіри рук. Якщо температура повітря опускається нижче 10-12 градусів, шкіра стає тонкою, дратується і стає дуже сухою. Холод миттєво відбивається на руках.

Захистити чоловічі і жіночі руки з ранньої осені і практично до закінчення весни допомагають рукавички.

Рукавички чоловічі і жіночі: приступаємо до вибору

Якщо серед чоловічих моделей не спостерігається великої різноманітності, тут все так само переважають класичні форми, приглушені відтінки, то жіночі вироби радують і дивують своїм асортиментом. У магазинах дійсно є з чого вибрати. Жіночі рукавички оптом можуть скуповувати модниці, дивуючись різноманіттю матеріалів, форм, кольорів і обробок. Їх прикрашають паєтками, заклепками, бісером, утеплюють, розрізають, інкрустують. Словом, до кожного образу можна підібрати свою модель і змінювати щодня рукавички, як рукавички.

Вартість виробів

Ціноутворення чоловічих і жіночих моделей будується за різними принципами.

Чоловічі рукавички оптом закуповують великі фірми, вони мають фінансові можливості здійснювати закупівлі великих партій, кінцева вартість для споживача у такого продавця буде більш приваблива, ніж у дрібнооптового підприємця.

Жіночі рукавички продавцями теж закуповуються оптом, але кінцева вартість для споживача буде залежати не тільки від розміру торгової націнки, а й від сьогохвилиних віянь і тенденцій моди, сезонного попиту і підвищеного інтересу до того чи іншого товару. Тому в різних магазинах на схожі товари можна побачити ціни, що розрізняються на порядок.

Подібний принцип ціноутворення ідентичний для більшості модних аксесуарів.

Розмір

Всі рукавички шиють за стандартними розмірами, але у всіх людей руки різні, навіть у однієї людини права рука може бути більша, ніж ліва. Тому, вибираючи виріб, краще його приміряти, причому на обидві руки. Рукавичка повинна добре облягати долоню, але не сильно її стягувати, рука повинна проходити вільно. Щоб зрозуміти, чи підходить розмір, потрібно поворушити пальцями і переконатися, що тканина ніде не збирається великими складками.

Як визначити розмір

Розміри рукавичок визначаються величиною повного обхвату долоні, вираженої в дециметрах. Щоб визначити свій розмір, необхідно виміряти обхват долоні в області великого пальця, великий палець при цьому відвести в сторону. Отриманий результат потрібно перевести в дюйми, тобто розділити на 2,54 (1 дюйм в сантиметрах). Цифру за математичними правилами округлення довести до цілого або до 0,5. Це і буде ваш розмір.

Носіть якісні рукавички, захищайте свої руки з перших холодів.

P. S. А ще окрім всього іншого є й спеціальні чоловічі рукавички робочі, з якими можна працювати зі всіляким технічним устаткуванням, таким як от таль ручна, більше про яку можна дізнатись за лінком https://strop.com.ua/tali-i-telezhki-k-nim.