з джентльменами
Дотримуватися дресс-коду завжди не просто, оскільки чітких правил тут ніколи немає, але й дозволити собі все, що хочеться ви також не можете. В такому випадку найкраще покладатися на свій смак та зважати на такі основні обставини: наскільки офіційно зроблена пропозиція, де відбуватиметься подія (чим дорожчий заклад, тим вишуканішим має бути ваш наряд) та яка причина святкування. Проте, на моє переконання, краще завжди вдягатися нарядніше, ніж потрібно. Так ви точно будете на висоті. А це значно краще, ніж почувати себе гіршою за присутніх.

Але в кожній ситуації можна знайти вихід. Для цього в сумочці завжди носіть додаткові аксесуари, бо раптом ви захочете поміняти свій образ. Покращувати його експромтом завжди непросто… Та при потребі ви зможете зробити іншу зачіску, використати косметику подруги та надягнути інші сережки, які якраз будуть у вас під руками. Найголовніше у цій ситуації – відчувати та поводити себе як королева. Бо навіть найвишуканіший наряд не надасть блиску вашим очам.

«Вечірній дресс-код» – саме слово вимагає відповідної одежі. В думках одразу постає образ дами у довгому, елегантному вечірньому платті. Вибрати хороше плаття не тільки не просто, а просто дуже непросто (вибачте за тавтологію). Прийдеться добре потрудитись, відвідати не один магазин, щоб знайти такий наряд, який би вам був до вподоби та ще й підходив по гаманцю. Додам лишень, що вечірні наряди завжди коштували немало. Сьогодні, завдяки прокату, можемо покращити своє становище. І це доволі зручно, бо купувати бальне плаття (йдете на бал або VIP–захід) на один вечір не практично. Обирати потрібно перший прокат, тоді річ виглядає бездоганно.

шопінг

Як вже говорилось, довжина плаття має бути нижче колін. Якщо ви любите більш короткі варіанти, тоді не забудьте про колготки чи чулки. Ви звичайно можете одягнути хороший костюм та будьте готовими, що ваш наряд дещо відрізнятиметься від більшості. В такому випадку костюм має бути гарно підібраним (відповідність тканин, кольору, фасону) та не бути гіршим від плаття.

золота цепочка

Щодо аксесуарів, то не потрібно одягати на себе все одразу. Присутні можуть оцінити це як поганий смак або подумати, що у вас не було достатньо часу на збори (ви вибігли з дому та прихопили все, що було). До елегантного плаття пасуватиме золото (це може бути делікатний золотий ланцюжок), дорога, а не дешева біжутерія, фамільні прикраси, перли.

З давніх-давен під дорогі наряди вдягалося не менш вишукане взуття, та обов’язково на підборах. У них справжня леді почувала себе елегантніше та можна сказати витонченішою. На такій імпрезі, не зайвою буде маленька сумочка та тепла накидка, бо час її проведення зазвичай вечірній. Ось так коротко, бо можна писати чимало про «вечірні образи», які є цікавою і захоплюючою темою для розмов.

P. S. А еще для вечернего дресс-кода отлично подойдет сумка клатч, которую можно купить на сайте http://podushka.com.ua