плаття (каркас)
«У погоні за модою» – вислів, який добре відомий усім та доволі часто звучить із наших вуст. Не дивно, бо наше життя багато в чому залежить від того, як ми виглядаємо. Справді, виглядати гарно, щоб про тебе гарно відгукувалися та говорили, що ти просто супер, хоче багато жінок. Але існує ще протилежна думка – «по зовнішності зустрічають, проводжають за розумом» і вона, як на мене правильніша. Ні, в жодному випадку не хочу сказати, що мода є непотрібною, бо й сама люблю гарно вдягатись, але хочу наголосити, що основною функцією моди є допомагати нам бути кращими, а не зробити нас схожими одне на одне. Ми не повинні копіювати речі, які нам зовсім не подобаються, але котрі все одно змушуємо себе вдягати, бо так «модно».

Мода – це ми, а не абстрактне слово, нічим не пов’язане з чимось живим. Мода теж має душу – це ми. Як ви знаєте, у різні історичні епохи еталони краси і моди були різними (скажімо сьогодні популярні накладні пасма, такі як на сайті be-beautiful.com.ua/g3046530-nakladnye-chelki, а завтра вони вже можуть стати лишень історією). Ми всі пам’ятаємо час, в котрому довелося жити сьогодні відомій, але відкинутій тогочасним суспільством – французькій жінці-дизайнеру (а це було рідкістю) Коко Шанель. Хоча вона могла ходити в пишних, незручних і одноманітних платтях з безліччю троянд і бантиків, прикрашати зачіску пір’ям і не мати жодних проблем і осудливих поглядів, котрі посипались на неї одразу ж після виголошеного нею опору супроти тодішнього модного еталону. Але попри все, вона обрала свій стиль, який став популярним брендом сьогодення.

Ви спитаєте, що таке стиль ? На мій погляд, він є братом моди, але значно старшим і далекогляднішим. Завдяки ньому ми відрізняємось від інших людей, підкреслюєм те, що найбільше подобається нам в собі, та приховуєм те, що є для нас зайвим. Однак, він не може існувати сам по собі. Мода, як сестра, може вносити в нього невеликі правки. Образ, створений вами має бути динамічним, таким, що змінюється відповідно до напрямів моди. Спробуйте висловити своє відчуття до неї, вибираючи одяг, який буде вам до лиця і до душі.

Коко Шанель (видозміна одягу)

Сьогодні, ми можемо обрати для себе не один варіант, як це було колись, а дібрати речі, які будуть нас не тільки красити, але й сприятимуть нашим успіхам. Скажімо, строгий, діловий костюм допоможе піднятися (лише доповнюючи ваш талант) по кар’єрній сходинці. Елегантний жіночий наряд додасть вам бажаних прихильників. У вашому розпорядженні море, незнаних колись жінками, засобів: високі каблуки, косметика, маскуюча недоліки лиця та одяг, який підкреслює вашу фігуру… Не обійтись і без психологічний аспекту. Нікому не секрет, що шопінг позитивно впливає на настрій багатьох жінок. Одягнешся строго – відчуєш себе діловою особою, злегка ігривий наряд додасть вам трішки кокетливого і грайливого самопочуття.

фігури моделей

Щоб привернути увагу інших, вам уже не потрібно просити за столом цукерницю чи розпитувати інших про непотрібні речі, ви просто будете гарно виглядати, і найголовніше – відчувати себе у своїй тарілці.

Але чого не потрібно забувати і по можливості повторювати собі – мода допомагає мені, вона мій друг, а не я її слуга. Якщо не хочете стати прислугою, просто ставтесь до неї з скептицизмом. Не дозволяйте своєму внутрішньому голосу шепотіти вам з-за вушка – «купи цю модну новинку і ти будеш краще всіх». Можливо, вона і пасуватиме іншій (моделі з обкладинки), але не вам. Саме завдяки правильному освітленню, редагуванню і подальшій обробці, дівчина на фотографії завжди виглядатиме краще, ніж в реальності. Тому буде правильніше, вибрати окремі елементи одягу, які вам до вподоби, але не копіюйте весь образ. Внесіть свою ідею, станьте такою як ніхто, будьте собою. Щоб ніхто згодом не сказав «вона занадто проста» або «вона просто лялька» – будьте простою, але гарною лялькою. Мода – перемінна, її речі постійно втрачають цінність, але є власні ідеї кожної з нас, власний стиль, який існуватиме завжди, а мода лише видозмінить його, оживить у наступному часі.

Коко (лялька)

Скажіть но мені, котра із жінок, яка вважає себе справжньою леді, не хоче мати у своєму гардеробі – маленьке чорне плаття, яке сьогодні набуло зовсім іншого вигляду і фактури, але всі пам’ятають його авторку… Творіть, бо і ви найкращий дизайнер для себе … Можливо ви наступна Коко Шанель, і я в цьому впевнена на всі 100 %

інтер'єр кімнати рукоділля