парео

Приємно скинути зимовий одяг і повалятися на гарячому піску десь в тропіках. Непогано подумати і про кращий пляжний костюм. А це, звичайно, парео. Багато сучасних модниць вважають, що без цієї деталі туалету не обійтися. Парео – прекрасна деталь жіночого туалету, в якій, залишаючись одягненою, в той же час можна бути максимально роздягненою. Як надіти парео?

Найпростіший спосіб

Розмістіть полотнище парео поперек тіла під руками. Візьміть матеріал в руки у вигляді “вушок”. Зав’яжіть їх в бант вище грудей. Ось і все – можна виходити на пляж. Для спідниці – розташуйте матеріал на талії, зав’язавши спереду або на боці, в залежності від того, де ви хочете бачити розріз.

Сонячне плаття

Розмістіть полотно попереду поперек тіла трохи вище грудей, заверніться в тканину. Тримаючи кінці руками, а підборіддям притримуючи парео попереду, перехлестніть кінці на спині і тугіше зав’яжіть їх спереду.

Пляжний сарафан

Розмістіть парео так, щоб розріз припав збоку, під пахвою. Перекрутіть кінці між собою два рази і зав’яжіть на плечі.

Шорти і топік

Оберніть тканину навколо стегон і зав’яжіть парео бантом попереду на талії. Пропустіть парео зі спини між ніг, підніміть його до рівня грудей і зав’яжіть бант ззаду. У парео ви ніколи не відчуєте спеки.

Автор: Олександра Музиря.

P. S. А ще парео чудово може пасувати з деякими спідницями від ТМ Хелена, які можна придбати на сайті https://www.helena.ua/shop/Dlyazhenshchin/Odezhda/Jubki/.