купальник

Дивно, що до такої маленької тряпочки, яку представляє собою сучасний купальний костюм, пред’являються такі величезні і різноманітні вимоги. І поміркуйте самі, адже купальник повинен бути: зручним. Лямки не повинні зісковзувати, шви – натирати, Купальник повинен облягати тіло, як рукавичка, але залишати тій, яка його носить, всю свободу рухів. Купальник повинен бути красивим. Відповідати одночасно новітнім віянням моди і особистим смакам господині. Зберігати належний баланс між скромністю і відвертістю.

Питання – що робить купальний костюм, відкриває тіло або прикриває його – рішенню, здається, не підлягає. Абстрактно – всі жінки завжди хочуть виглядати сексуально, і купальник ідеально для цього підходить. Однак бути постійним об’єктом суспільної уваги – не завжди приємно. Ідеальний купальник мав би бути чимось на зразок іграшки-трансформера, легко і невимушено перетворюватись з спокусливого покриву у пуританський з траурними рюшечками. (А ще гарні купальники можна продемонструвати не лишень десь на пляжі, але в таких місцях як найкращі бані Львову).

Сучасна промисловість б’ється над вирішенням цих взаємовиключних претензій. І битва проходить з чималим успіхом – чому свідчення новітні колекції купальників таких всесвітньо відомих фірм, як Wolford і Naf naf.

Їх стилі абсолютно різні. Якщо жінка Wolford – це сама Елегантність, Ніжність і Романтичність, то Naf naf обрав своїм об’єктом дорослу дівчинку – задиристу, енергійну і таку, що промениться іскрометними веселощами. Wolford – це строгість ліній, однотонність і природні форми. Купальники облягають торс, створюючи силует лілії, чарки, пісочного годинника, приковуючи увагу до талії і даючи різкий контраст між насиченим кольором тканини і природними тонами шкіри. Жінка Wolford ніколи б не наділа штанці з веселими ромашками, в яких так легко і невимушено почуває себе смішна дівчисько Naf naf. А героїня Naf naf всюди поводиться настільки невимушено, наскільки це властиво молодості і наївності.

У колекції цієї фірми – стилізовані мотиви сімдесятих, шістдесятих і навіть сорокових років. Нове – це добре забуте старе, і набагато більш революційними і сміливими, ніж саме відверте бікіні, можуть стати трикотажні глухі панталончики, які обурено відмовлялися одягати вже наші емансиповані бабусі.

На сьогоднішній же день становище в світі пляжної моди таке – переваг немає. Купальники можуть бути цільними і роздільними, строкатими і однотонними, синтетичними і натуральними, строгими і жартівливими – будь-якими. Як то кажуть: «Усі жанри хороші, крім нудного». А нудним купальник бути не може – адже в ньому завжди міститься такий цікавий об’єкт, як жінка. Яка сьогодні вільна вибрати для себе будь-який стиль і будь-який напрямок, орієнтуючись виключно на свій власний неповторний смак.