молодіжний одяг

Сучасна молодіжна мода стрімко розвивається. Все більше компаній зі всесвітньо відомими іменами починають випускати другі лінії одягу і аксесуарів, призначені для молоді, а фешн-фотографи все більше уваги приділяють юним модникам і модницям. І це не дивно, адже саме молодь найбільш активно сприймає новинки, відкрита для нового і готова навіть до самих сміливих експериментів. У цій статті ми з вами розглянемо основні напрямки молодіжної моди.

Тенденції молодіжної моди

Найбільш яскравою, без сумніву, є японська молодіжна мода. Юні модниці Країни Висхідного Сонця змінюють свій вигляд практично до невпізнання не тільки за допомогою одягу і аксесуарів, але і досить екзотичної косметики, начебто клею для повік, що дозволяє змінювати розріз очей, накладного волосся і нігтів, і кольорових контактних лінз.

Найяскравіші стилі молодіжної моди найчастіше пов’язані з певними субкультурами, такими як панк, готика, емо-готика, гранж, стім-панк, рок, аніме, фуррі, хіпі. Представники цих молодіжних субкультур часто виглядають вельми неординарно, але досить одноманітно, так як слідують прийнятій в їх групі стилістиці. Найчастіше представники субкультур віддають перевагу брендам, популярним в межах їх власної тусовки і маркам, широко відомим в андеграундних колах, але практично незатребуваним в широких масах.

Разом з тим, вулична молодіжна мода поза субкультур поступово наближається до «дорослої», статусної моди, причому як за стилем, так і за переліком популярних брендів.
Найчастіше молодь обирає комфортний і яскравий одяг у спортивному стилі – бейсболки, кеди, оригінальні світшоты, легінси, шорти, футболки.

Завжди в моді денім. З року в рік джинсові речі тільки трохи видозмінюються, з’являються нові фасони, методи обробки тканини і декору.

В цьому році молодіжною тенденцією є еклектика – поєднання контрастних елементів, кольорів і матеріалів. Наприклад, грубе взуття і ніжні сукні з легких тканин.

Молодіжна мода для повних дівчат

Повним дівчатам, незалежно від віку, краще віддавати перевагу спокійним елегантним і класичним силуетам фасонам. Молодим дівчатам також можна експериментувати з псевдо-шкільним стилем – жакети, що імітують шкільну форму, тонкі джемпери, плісировані спідниці трохи вище коліна.

Молодіжна в’язана мода в більшості випадків підходить худеньким дівчатам, так як в’язані речі, особливо щільні, крупної в’язки, візуально повнять. Однак в’язані аксесуари – шапки, шарфи, сумки, рукавички – відмінно підходять усім, незалежно від зросту та комплекції. Головне – правильно їх підібрати.

Повним дівчатам рекомендується віддавати перевагу одягу з вертикальним візерунком. Приховати зайві кілограми допоможуть також темні вставки з боків.

Але не завжди повним дівчатам треба приховувати свою вагу. Якщо фігура пропорційна, достатньо лише підкреслити її красу і жіночність. Тому нехтувати пасками і ременями, що роблять акцент на талії, не варто.

В той же час не слід захоплюватися надмірно обтягуючими речами – малоестетичні складки жиру, що утворюються в результаті на боках і спині навряд чи здатні прикрасити кого б то не було. Але і балахони в стилі городнього лякала теж не ваш варіант – краще дотримуватися золотої середини.

Як бачите, молодіжна мода для дівчат досить різноманітна. Тому у виборі напрямку слід в першу чергу орієнтуватися на власний смак і почуття стилю, підкреслюючи свої переваги і по можливості приховуючи недоліки.

P. S. І на останок варто зазначити, що гарний та модний молодіжний одяг завжди можна придбати на сайті інтернет магазину Modnasprava – http://modnasprava.com.ua/.