масаж
Кожна жінка – королева ! А коли вона себе такою відчуває – коли про неї турбуються. Звичайно, усі види уваги приємні, але найкраще нам (мені так точно) в той час, коли можна забутись і розслабитися повністю… Одним із таких місць, де можна поєднати приємне із корисним є спа-салони … Сьогодні про них і поговоримо.

Ви записались в спа-салон, але не знаєте, що вас там очікує і як себе поводити ? Отже, найперше, що допоможе із самого початку налагодити хороший візит до спа є – вчасний прихід до нього. Без усіляких жартів це дуже важливий нюанс. Не слід вбігати на процедуру, а варто прийти на 15 хв. швидше в хорошому дусі, спокійно перевдягнутися в халат та чекати на прихід вашого майстра. Не забудьте про прикраси – їх необхідно зняти та поставити в сумочку, але не в кишеню, бо можете ненароком в розслабленому стані й забути про них. Мобільний телефон краще вимкнути або залишити у беззвучному режимі, бо ваші розмови можуть завадити іншим відвідувачам. Якщо ви вперше у спа-салоні вам слід буде заповнити анкету, де ви маєте вказати, і обов’язково це зробіть, ті речі, які вам не до вподоби – напр. масажист –чоловік.

Зазвичай, у хороших салонах, окрім запланованої вами процедури, безкоштовно пропонують ще такі види послуг як баня, басейн чи сауна. Про них дізнавайтеся одразу після запису. Якщо ви запізнилися, то процедура теж буде коротшою, бо салони дбають про час усіх своїх клієнтів. (Особливо такі салони, як скажімо ЛазерБьюти Днепропетровск, де можна якісно пройти різноманітні косметичні процедури, такі яка скажімо лазерна епіляція волосся )

У що краще вдягтися в салон ? Усе просто, підберіть таку одежу, в якій вам буде зручно. Це може бути і закритий купальник, бікіні чи просто рушник. А от в коридорі краще прогулюватись в халаті. Майже в кожному салоні перед басейном чи джакузі прийнято приймати душ. Краще за все, якщо ви використаєте надані вам одноразові тапочки, бо можете попасти під шквал критики, а це неприємно.

в спа салоне

В спа ви можете повністю розслабитися і не соромитись свого тіла. Масажист звичайний професіонал, який бачив доволі за свою практику. А ось чого слід насправді уникати – неприємного запаху поту та лишнього волосся на своєму тілі.

Перед процедурою ви залишаєтесь абсолютно одною, масажист виходить із кімнати та надає вам можливість роздягнутися та зручно влаштуватися під простинею. Для масажу відкривається лише необхідна ділянка тіла, але якщо ви не із сором’язливих, то можете полежати оголеною. Під час процедури дозволяється бути в трусиках, але для зручності можете попросити одноразові, щоб не замастити свою білизну масажним маслом. Якщо ж ви, все ж таки соромитесь роздягатися перед незнайомими людьми, то виберіть інші види послуг – рефлексологію (масаж ступнів) та утримайтесь від гідротерапії, бо в ній наявність одягу неприпустима.

Забутися під час процедури ой як легко, але якщо ви маєте якісь зауваження до масажиста не встидайтесь їх висловлювати. Вам не потрібно багато розмовляти з масажистом чи боятись, що йому з вами скучно, але якщо у вас є якісь запитання – задайте їх йому.

Процедуру закінчено і вас попросили не поспішати… Та це не значить, що ви ще маєте час поспати як би вам цього не хотілося. Вставайте повільно, бо від такого розслаблення організму голова може дещо крутитися.

педикюр

Болюча тема для кожної жінки – воскова епіляція області бікіні. Не помиліться і добре обирайте хороший салон. Перед походом відростіть волосся достатньої довжини (не видаляйте їх протягом 6-8 тижнів), не ходіть в солярій, а після – відмовтесь від гарячої ванни. Під час самої процедури вас можуть попросити зробити декілька інтимних поз, будьте готовими до цього та не соромтесь, бо ви всього лишень одна з багатьох клієнтів. (Також при бажанні можна спробувати лазерну епіляцію волосся, хоча вона і дещо дорожче ніж воскова).

Для педикюру варто обирати взуття з відкритим носком, щоб лак встиг добре висохнути. Та приготуйте 10 відсотків чайових для усіх видів перелічених послуг. Це звичайна віддяка за отриманий комфорт.