помада чи блиск для губ

Багато представниць прекрасної статі воліють блиск для губ, інші вважають, що свою улюблену помаду не проміняють ні на що. Втім, і у блиску, і у помади є свої недоліки і переваги. Давайте спробуємо знайти компроміс і з’ясуємо що все таки краще.

Доречний вибір

Помада підійде для макіяжу в більш витриманому стилі; на роботу і бізнес зустрічі.

Блиск для губ відмінно підійде до повсякденного одягу. Вибирайте блиск, якщо робите яскравий макіяж очей.

Ефект

Бажаєте підкреслити свої губи? Зробити особливий акцент і надати їм обсяг? Ось пару порад, як для любительок помади, так і для прихильниць блиску.

Помаду потрібно наносити повільно, не поспішаючи. Так макіяж ваших губ буде абсолютно бездоганним.

За допомогою блиску ви можете додати своїм губам обсяг, зробити їх більш пухкими і сексуальними. Головне, занадто сильно не захоплюйтеся!

Скільки протримається?

На жаль, звичайна помада на губах тримається не більше 2-ох годин. Звичайно ж, це залежить від виробника і від того, як і що ви їсте. Деякі бренди сьогодні пропонують помади, здатні протриматися до 18-ти годин.

Блиск для губ найчастіше, не надто довго здатний залишитися на губах. Але не бійтеся експериментувати з різними фірмами і колекціями. До речі, особливу увагу зверніть на те, що довше тримаються “липкі” блиски.

Підводячи підсумок, рекомендуємо користуватися помадами і блисками. Є час і місце для помади, а є і для блиску. Так що відтепер нехай блиск і помада уживаються мирно у вашій косметичці!

А ще рекомендуємо використовувати блеск для губ Лореаль, який має чудову якість при прийнятній ціні.