засіб для зволоження тіла

Серед такого різноманіття засобів, що ми бачимо на полицях магазинів, знайти правильний зволожуючий продукт видається складною задачею. Однак практично кожен бренд (не враховуючи новітніх формул омолоджування та інших подібних новацій) базується на трьох ключових засобах, які найкраще підходять для тіла людини: лосьйон олія та масло. Кожен із них по своєму хороший і дієвий і в жодному випадку не можна сказати, що той чи інший чимось кращий. Чому ? Бо вони виконують різні функції і можуть добре підходити або ні для вашого типу шкіри, а також проявлятися по-іншому у відповідності до умов вашого перебування. Але усе по порядку.

У будь-якому випадку важливо розуміти, що усі три засоби поєднює одне – їхня унікальна текстура в’язкості (товщини), яка впливає відповідно до того де і як ви будете їх наносити. “Олія для тіла, як правило, даватиме саме легке відчуття, лосьйон десь по середині, а масло буде більш товстим і багатим», – говорять експерти по догляду за шкірою.

Олія для тіла

“Олія для тіла є найбільш пом’якшувальною серед них. Вона має основне завдання – пом’якшувати і живити шкіру,” – твердять експерти. “Олійки також нагадують природні масла в нашій шкірі, тому легко нею засвоюються.” Щоправда олії не на водній основі з більшою ймовірністю можуть призвести до проривів. “Більшість масел шкіри легко засвоюються і, як правило, не закупорюють пори, але якщо ви більш схильні до акне, варто уникати використання олій в акне областях: обличчі, грудях, і спині “, – радять експерти. Разом з тим, олія із рози є кращою для сухої та грубої шкіри. Найкраще її наносити на теплу і вологу шкіру (після душу або ванни). Можна підібрати для себе універсальну олію, яка буде підходити для звичайного нанесення, а також до масажу.

зволожуюча олія для тіла

Лосьйон для тіла

Лосьйони, з іншого боку, є хорошими як чисто зволожуючий засіб. Вони добре підходять для шкіри, яка не є сухою, або для людей, які, як правило, мають більш жирний тип шкіри. “Лосьйони для тіла чудово використовувати в жарких, більш вологих кліматичних умовах, у відповідних сезонах, так як вони мають тенденцію швидко поглинатися і не будуть сидіти “на шкірі.” Обирайте лишень органічні лосьйони з натуральним складом та без усіляких хімікатів.

лосьйон для тіла

Масло для тіла

І, нарешті, масла для тіла або баттери. Вони забезпечують найсильніший, серед усіх можливих засобів, захисний бар’єр для герметизації і блокування вологи в тілі. На думку експертів, баттери “найкраще підходять для сухої і чутливої шкіри, або в сухому кліматі, де волога довго не затримується “. А це означає, що ви маєте допомагати своїй шкірі та зволожувати її. Чудово підійде такий засіб і у зимову пору року, коли перепади температури є досить частими, не вистачає сонячної енергії, а у морозні та вітряні дні шкіра дещо пересихає. Масло ши (та інші) у цьому випадку буде як ніколи потрібним.

крем баттер для тіла

P. S. А ще часом гарна олія для тіла має цілющі властивості для нашого організму і в поєднанні з іншими нелікувальними методами лікування організму, такими як мануальна терапія (детальніше про неї дивіться на сайті http://www.spina.co.ua/method/manual-therapy/) дає дуже позитивний ефект.