нечипура
Зазвичай кожна жінка прагне бути красивою та привабливою, тому цікавиться різноманітними засобами, які зможуть їй це забезпечити. Але найпростіший секрет краси прихований не в косметиці, не в одязі, не у великій кількості коштовностях на нас, які лише її підкреслюють, а в … Все буде зрозуміло, коли подивитися на усе зі сторони (пильними чоловічими очима). Як показують нещодавні опитування, сильну половину людства відштовхують від насправді красивих жінок, їх погані звички:

Недоглянутість

Сюди входить відсутність манікюру або стерте покриття лаку на нігтях, брудне взуття, незграбно вкладене волосся, а також неприємний запах. Йдеться не тільки про запах поту, змішаний із ароматом парфуму, щоб його перебити. Відразливим є неприємний запах з роту, неправильно підібраний або нанесений в надмірній кількості аромат парфуму, і на жаль, чим раз тим більше поширений сьогодні, запах сигарет.

Звичайно, бувають різні обставини. З іншої сторони – було б у чоловіків стільки домашніх справ, як у жінок, вони б забули про увесь манікюр… Але, запам’ятайте найголовніше: ви можете не фарбуватися, не ходити в різні спа-салони та не одягатися в найдорожчих бутиках, але ви зобов’язані дбати про свою чистоту, а в ній і полягає ваша краса і привабливість ! «Випадково неприбраний вигляд можна пробачити, але коли чоловік бачить жінку всього один раз – в магазині або на вечірці – він не знає, випадковість це чи постійне явище», – Девід Грайс.

Низька самооцінка

Колись моя подруга говорила: чоловіки неначе твоє дзеркало, вони відображають той настрій, який ти їм посилаєш. Але це, я б додала, відноситься не тільки до чоловіків, але й до усіх людей в цілому. Адже ми добре відчуваємо, який настрій у нашого співрозмовника. Подеколи й тобі стає радісно, коли бачиш радісну, сповнену силами та енергією, особу. А чи хочеться нам підійти та спілкуватися з понурою, пасивною, закритою людиною, якій комфортно у своєму внутрішньому світі і яка лишень думає, що ж я буду робити, коли до мене заговорять ? Насправді, це є глибокою особистою проблемою багатьох одиноких людей, які самі нав’язали собі або їм надали багато неіснуючих комплексів, що заважають їм відкритись та бути собою. Але як не банально це звучатиме, усе залежить лише від вас ! Допоки ви не повірите у себе, ніхто і ніщо (навіть найдорожча модна новинка, що висітиме на вас неначе на манекені), не допоможуть вам ! Пам’ятайте, як у відомому радянському фільмі «Самая обаятельная и привлекательная», найголовніші пункти:

– ви – чудові, бо таких вас створив Всевишній
– не існує недоліків, яких не можливо виправити
– любіть себе
– немає ідеальних людей
– забудьте про поведінку байдужості до себе

Надмірне старання

Вигляд жінки або дівчини, в якої одяг виконує функцію аксесуару через його невелику кількість, не завжди викличе захоплення не тільки в оточуючих, але й у чоловіків, для котрих так старалися. Звісно, якщо ви прагнете лише короткочасних, спальних відносин, тоді усе зрозуміло. Та коли вам важливо щось інше та значно цінніше ніж хвилинна чоловіча «слюнка», тоді не робіть цього ніколи. Одягніться, у той же прилягаючий, вищий за коліна одяг, але стильний, не вульгарний, який підкреслить вашу фігуру, а не промовить замість вас «я на все готова». Пам’ятайте – у жінці має бути загадка, а не відкритий флакон, запах якого швидко вивітриться, як і спогади про вас … Будьте кокетливими та ненав’язливими !

Важка хода

Пригадуєте ходу Людмили Прокопівни із фільму «Службовий роман» ? Ось так не потрібно ходити ! Сутулість, погляд у підлогу… – мабуть, найпоширеніші вади усіх жінок. Пригодилися б нам корсети модниць попередніх століть… Але таким корсетом ми можемо бути самі для себе. Пам’ятайте про осанку, дивіться вперед – у життя довкола вас ! На чистоту взуття та красу ваших ніжок слід милуватися вдома. Не допомагає, спробуйте вправу із книгою на голові.

Відверта поведінка

В усі часи чоловіків та й жінок лякали такі риси протилежної статі як: грубість поведінки, погані манери, лихослів’я, неправильна мова тощо. Сьогодні також нікому не сподобається ваш гучний сміх, вульгарний зовнішній вигляд, флірт з багатьма чоловіками та пусті розмови про це… Список можна продовжувати та не хочеться згадувати усе найгірше, що може бути у жінці, яке перекреслює її найкращі риси та цінності – жіночність, ніжність, материнство, берегиню домашнього вогнища …  Цінуйте їх та будьте справжньою леді !