пластичнка хірургія

Мені потрібні брови Майкла Джексона”…”Груди Софі Лорен, будь ласка”…”Хочу обличчя Клаудії Шиффер”… Це не витримки зі збірки анекдотів, а цілком реальні випадки з практики хірургів-косметологів. Так-так, в центрі репродукції людини у академіка Акопяна з чоловіків роблять жінок і навпаки, і знаменитий хірург-косметолог Ігор Вульф «ліпить» їм нові обличчя. Він пишається, що один його пацієнт – екс-чоловік – працює зараз за кордоном високооплачуваною фото моделлю. Вирушаючи за красою , дуже важливо не помилитися адресою. Подібні помилки закінчуються часом сумно – не тільки кривими носами, але і зламаними долями…

Я бачила оперовану дівчину з несиметрично пришитими ніздрями і ямкою посередині носа. Даму через два роки після “кругової” підтяжки обличчя, у якої не були поєднані кути шкіри. Жінки, хворі сьогодні горезвісною “американською мрією”, – самий благодатний матеріал для шарлатанів від косметології.

Збільшити зріст можуть тільки шахраї. Як і випрямити криві ноги. Перша порада тим, хто вирішив поставити експеримент над власною зовнішністю: не вірте дзвінким назвам та гучним обіцянками.

Відкриваються нові клініки під вивіскою «Американський центр» або «Академія», а досвід у лікарів – в кращому випадку кілька вирізаних апендицитів. При цьому – гарантія блискучих результатів незалежно від початкових зовнішніх даних клієнта. До згаданого вище доктора Вульфа приходить дівчина:

– У мене, – каже, – обличчя кругле, можете його витягнути?
– На жаль ні.
– А зріст на 15 сантиметрів збільшити?
– Теж ні.
– А ось ноги у мене криві, візьметеся вирівняти?
– І це ні
– Так чим ж ви тут, чорт забирай, займаєтеся ?!

Виявляється, вона пару днів тому побувала в приватній клініці, там їй пообіцяли запросто вирішити всі проблеми…

Змінити форму черепа не в змозі жоден хірург-косметолог. Пообіцяти це може тільки шахрай. Додати до зросту 15 сантиметрів міг знаменитий Ілізаров, але він лікував хворих з травмами, а не з примхами.

Інша річ – надати обличчю те чи інше вираження, а ногам – стрункість. В Інституті краси нещодавно оперували чоловіка, який збирався емігрувати в Америку. У нього було недорозвинене підборіддя і сильно скошений ніс. Він пристрасно хотів мати мужнє обличчя, щоб відповідати героям голлівудських бойовиків. За допомогою силікону йому збільшили підборіддя, вирівняли ніс.

Головний принцип, якого треба дотримуватися, щоб замість краси не отримати каліцтво: не можна лягати в клініку. Треба звертатися до лікаря. Не вірте ні рекламі, ні зовнішньому лиску, а тільки – імені хірурга. Імен у нас мало, і рекламувати їм себе ні до чого, їх і так всі знають. Вони виросли зі старої системи, коли косметологічна операція коштувала копійки, тому у них була велика практика. Нинішні косметологи такої можливості, як правило, позбавлені. Професіоналізм же залежить від числа хворих, вчаться лікарі, як це не цинічно звучить, тільки на власних помилках.

«Головне для хірурга – набити руку». Можна і на красивих бюстах. У кожної знаменитості зазвичай є свій “коник” – та деталь обличчя або тіла людини, операцією над якою лікар славиться. Ігор Вульф відомий “своїми” носами, причому проста операція для нього – рутина, йому цікава повторна ринопластика, тобто виправлення чужих помилок. “Звідки приходять понівечені? Звідусіль. Мені доводилося переробляти носи після міста Риму. Після Зальцбурга”.

Сергій Кваша з Інституту краси блискуче “робить обличчя”, підтягує шкіру. Ілля Фрішберг з НДІ косметології одним з перших почав оперувати груди, на красивих бюстах він, як то кажуть, набив руку.

Автор: Аеліта Єфімова.

P. S. А вообще в последнее время операции по пластической хирургии стали чуть ли не обязательным атрибутом среди всевозможных моделей, артистов, шоу менов, так что даже стало трудно заказать моделей в Киеве без подобных хирургических вмешательств, силикона и всего этого.