плаття для вагітних

Вагітність – це один із найпрекрасніших періодів у житті жінки. На цьому етапі організм зазнає фізичного перетворення і тому вимагає м’якого та комфортного одягу. Найкращий одяг для вагітних жінок – це той, який дозволяє розширювати область живота, бо це важливо як для матері, так і для здоров’я майбутньої дитини.

У старі часи більшість вагітних жінок носили свою стару одежу і навіть не розглядали можливості придбання спеціалізованого одягу.

Проте таке ставлення до цього питання все менше зустрічається у наш час. Так як більшість вагітних жінок працюють, спілкуються та іноді навіть подорожують на міжнародному рівні, тому їм дуже потрібний не тільки комфортний, але й привабливий одяг. Природно, що вимоги до якості одежі та її привабливості у кожної жінки різні.

Дуже важливо вибирати одяг у котрому тобі найкраще. Вдало підібраний гардероб, обов’язково виручить у будь яких ситуаціях. До того ж різноманітність одежі і часте переодягання у такий непростий для жінки період, без перебільшення підвищує настрій та впевненість у собі, додає почуття краси у вагітної жінки. Ось деякі поради, на які слід звернути увагу перед тим як щось придбати:

 • вибирайте легкий і зручний одяг; не носіть надзвичайно обтягнутих або пошитих по фігурі речей
 • ви можете вибрати класичний одяг, пристосований до вашої форми та стилю, який буде вам по кишені
 • носіть одяг, який забезпечить підтримку вашого шлунку.
 • плаття з простого матеріалу та прямого покрою (на святкуванні) можна прикрасити аксесуарами, шалями чи гарною сумочкою.

Бюджетний одяг для майбутніх мам

Як уже говорилося вище, гардероб для майбутніх мам є тимчасовим і втрачає свою актуальність як тільки малюк появиться на світ. Про це знають усі, тому стараються витрачати менше коштів на купівлю нових, тим паче дорогих речей. Але все ж таки, на що завжди слід звертати свою увагу – це якісні матеріали, що без сумніву впливають на самопочуття жінки ( не парять, є натуральними за складом) і дитини.

Радує, що асортимент одягу є великим як в магазинах роздрібної торгівлі, так і в онлайн інтернет-магазинах, до того ж він за доступні для будь-якого гаманця.

Якщо ви вирішили придбати щось для себе і хочете, щоб річ послужила вам як у період вагітності, так і надалі, краще вибирайте одяг, що буде носитися вище вашого животика. Блузи, коротенькі кофти, жилети – це речі, які можна регулювати, навіть коли ви поправитеся або ж навпаки схуднете після народження дитини.

Туніки, топіки – теж хороший варіант, але вибирайте тканини, які є м’якими, зручними і дихаючими (не синтетичними і не надто прилипаючими до тіла).

Спробуйте носити натуральні волокна, оскільки вони найкращі. Для вільного і комфортного самопочуття, носіть довгі сорочки з кнопками.

Комфорт понад усе

Мода відіграє важливу роль у виборі одягу під час вагітності, але майте на увазі, що спочатку ви маєте подбати про здоров’я вашої дитини. Штани на талії повинні бути вільними та еластичними та жодним чином не повинні перешкоджати руху дитини або обмежувати кровопостачання в шлунок. Пояс, який підтримує джинси, спідниці брючні штани або джинси з низькою посадкою має проходити навколо вашої талії.

Правильний розмір

Спеціально пошитий одяг для вагітних особливо актуальний у пізніші місяці, коли живіт і бюст значно збільшуються у розмірах. Тим не менш, деякі вагітні жінки не вважають за потрібне віддавати перевагу саме такому одягу чи відвідувати спеціалізовані магазини, щоб їх придбати. У цьому випадку, щоб забезпечити для себе комфортність, вони повинні вибрати одяг, більший за розміром, ніж вони, як правило, носять. Залежно від вашої ваги, вам потрібно придбати одяг на декілька розмірів більший для ваших останніх місяців.

Одяг для працюючих мам

Майбутні мами, які працюють мають не тільки турбуватися про комфортність свого одягу, але й не порушувати вимоги до нього на своїй роботі під час усієї вагітності. Щоб вам було простіше, ось деякі поради:

 • За перші три місяці вагітності ви можете носити звичний для себе одяг.
 • У наступні місяці вам уже знадобиться одяг для вагітних, який буде більшим, ніж звичайний.
 • Дотримуйтесь витончених, неяскравих відтінків одягу, з м’якої тканини, що дозволяє рухатися, не створюючи жодних незручностей і дратівливості.
 • Великі сорочки з кнопками, тонкі штани та спідниці стануть вам в нагоді. Ви також можете вибрати комбінації неспоріднених топів і светрів.
 • Подбайте про сезонний верхній одяг. Він має бути теплим і не надто куцим. Довгі (до колін або нижче) та широкі пальта, пуховики або шубки – те, що потрібно. І животик прикрито, і вам зручно та тепло.

Одяг для вправ

Вправи під час вагітності настійно рекомендуються, за умови, що це схвалено вашим лікарем. Вправи гарантують, що ви, і ваша дитина будете здоровими і гарно почуватиметеся. Ось чому:

 • Одяг для вагітних, вибраний під час тренувань, повинен бути простим, вільним та комфортним.
 • Вибирайте натуральні волокна, такі як бавовна, лайкра, спандекс і т. Ці тканини є повітропроникними і допомагають регулювати температуру тіла, на відміну від синтетики.
 • Уникайте жорсткого одягу, вибирайте такий, який буде більш гнучким для руху та розтягування.
 • В ідеалі одяг, вибраний під час вагітності, повинен залишити багато місця для животика.

Білизна

Протягом місяців вагітності ваші груди стають важчими та ніжнішими. Це вказує на те, що слід купити нову спеціалізовану білизну. Важливим у цьому є вибір правильного розміру бюстгальтерів, тому що ваші груди потребують належного догляду та підтримки. Абсолютний комфорт є обов’язковим:

 • Вибери бюстгальтери, виготовлені з бавовняних матеріалів.
 • Бюстгальтер повинен підтримувати вашу спину і плечі, і тим не менше, ви не повинні почувати себе напруженими.
 • Зробіть правильний вибір бюстгальтера для годуючих мам, оскільки ми впевнені, що ви в кінцевому підсумку не захочете виглядати як стара леді!

Під час вагітності надавайте перевагу плоским сандалям та взуттю без підборів, не витрачайтесь на високі та модні підбори, бо це може бути небезпечним для вас та для вашої майбутньої дитини. Основним вашим правилом під час вагітності має бути лишень комфорт та корисність для здоров’я. За цими критеріями можна знайти чимало красивих, стильних та при цьому зручних речей для сімейних фотосесій, та просто на кожен незабутній день вашої вагітності.

P. S. А загалом будь-яка сучасна вагітна жінка може набрати в Гуглі запит на кшталт платья интернет магазин» і придбати найкраще плаття як для свого особливого стану.