ковба
Особливу вдячність маємо віддати науці за ці приємні жасминові, фруктові, ванільні … аромати. Ми часто використовуємо їх як додатковий, секретний засіб, але подекули небезпечний для себе. Оскільки, аромати можуть викликати відмінні почуття – любов або ж відразу.

Кожна людина вибирає запах, привабливий саме для неї. Та підсвідомо, ми часто використовуємо ті парфуми, що найбільш характеризують нас як особистість. Колись я дивувалась, а зараз зрозуміла тих жінок, особливо сильних за характером, які надають перевагу чоловічим парфумам. З огляду на все це, особливо небезпечно дарувати, навіть досить дорогі парфуми, іншим. Робіть це лише тоді, коли ви добре знаєте свою подругу або ж вам відомі парфуми, якими вона користується. Чесно признаюся, що й сама не люблю такі подарунки, хоча аромат може бути справді чудовим, але не моїм.

Невелика історична довідка: ще давні єгиптяни викристовували різноманітні запахи у своїх релегійних дійствах. У XVII ст. парфуми вже користувалися величезним успіхом, у Франції, до прикладу, виробники ароматів і рукавичок домовилися про випуск ароматизованих рукавичок. Двір французького короля Людовіка XV називали ще «ароматним двором», оскільки у ньому пахло практично все, включаючи меблі. Та не подумайте, що французи використовували парфуми лише через їх аромат, завдяки ньому, насправді, маскувалися інші, не такі приємні запахи тодішнього Парижу (та інших європейських міст). Революційне XVІІІ ст. подарило нам одеколон. Ця суміш трав, куди входили: бергамот, лимон та розмарин використовувалась де тільки можна, її навіть хлюпали у ванну. Скажу вам наостанок ще одну цікавинку. Звідки така назва «парфум» ? Походить вона від латинського слова «par fumus» – «за допомогою диму».

Дружити з парфумами доволі непросто. Не так вже й легко знайти свій аромат, ще важче – знати міру в його використанні. Деколи про прихід дівчини сповіщають її парфуми, а після її виходу – їх нав’язливий і незавжди приємний запах. Жалко, та не всі це розуміють. Тому, пам’ятайте, достатньо всього декілька разів пшикнути на себе із флакону. Будь ласка, поважайте почуття оточуючих, якщо ви думаєте відвідати закрите, малопровітрюване приміщення з великим скупченням людей (театри, кіно, лекційні аудиторії, транспортні засоби та ін.) Уявіть, коли усі в цьому залі використають мало не весь флакон свого парфума … Обов’язково враховуйте і час доби: вдень вам підійдуть легкі, ввечері – можете дозволити собі і більш важкі аромати.

наносимо духи

За допомогою парфумів ми інколи прагнемо привернути увагу молодої людини, яка нам до вподоби. Існує думка, що більшості чоловіків до вподоби саме мускатні ноти, але я в це не вірю. Нанесіть трішечки духів за вуха, на волосся або розпеліть їх над собою в повітрі. Подеколи, сильні, різкі аромати можуть не привабити, а навпаки відштовхнути сильну половину. Тому, будьте обережні.

Коштують духи дорого, а от парфумерна вода і одеколон – значно дешевше. А все тому, що в духах найбільша концентрація ефірних масел, які й роблять їх такими стійкими. Тому наносити їх потрібно у зовсім малій кількості. Термін зберігання уже відкритого флакону – один рік. Особливо добре наносити духи на шкіру, попередньо змащену лосьйоном і обов’язково чисту. Не використовуйте їх з метою маскування, як вже говорилось про міста, інших запахів, як от піт чи брудний одяг. Навпаки, ви утворите лише вбивчу для носу суміш несумісних, нудких запахів, котрі надовго спортять настрій вам і присутнім.

Вдалого вибору парфумів, що додадуть вашому дню особливого аромату !

вибираємо запах

P. S. А ще на завершення можемо порекомендувати гарні парфуми Juliette has a gun, зроблені найкращими французьким та італійськими парфумерами.