приміряємо

Зазвичай ми любимо вдягатися у те, що є зручним, не потребує багато часу на збори та до чого ми дуже звикли. Але… Трапляються випадки, коли вкрай необхідно бути іншими ніж кожного дня. Більше часу перед дзеркалом ми витрачаємо, коли запрошені на якусь урочистість і як би нам цього не хотілося ми старанно до неї готуємося. Інколи аж розгублюємося в своїх роздумах, що ж краще вдягнути в те чи інше місце, на ту чи іншу подію. Щоб інші достойно оцінили ваш наряд, а вам не довелось червоніти за нього, й піде мова у даній статті.

Дехто може подумати, що усі дресс-коди та правила написані для інших та не для мене. Цього робити не можна з декількох причин. По-перше: прийнявши прохання інших, ви в першу чергу висловлюєте повагу до тієї людини, яка вас запросила, а по-друге: вас можуть вдруге не запросити, бо подумають, що ви невихована особа, що ігнорує всіх довкола себе.

Тому, щоб не бути білою вороною, докладіть максимум зусиль і будьте бездоганними. Сьогодні в магазинах достатній і просто величезний вибір нарядної одежі: костюмів строгих та елегантних, сорочок, плать, штанів – класичних та дизайнерських, спідниць та блузок на будь-яку фігуру. Вибирайте, до чого тягнеться серце та зможе оплатити гаманець. (А останім часом гарний одяг, скадімо жіночі брюки оптом можна придбати на сайті http://modnasprava.com.ua/catalog/zhenskie_bryuki/) Ось  такий наряд із класичними штанами світлого тону, що додає їм  нарядності та оригінальний жакет, доповнений туфлями на підборах,  може конкурувати із будь-яким костюмом.
штани
Та деколи так важко щось обрати і погодьтеся, що цей асортимент одягу може нас заплутати і ми зробимо стільки помилок, що прийдеш додому і думаєш собі: навіщо я це купила ? Тому завжди тримаймо за орієнтир такі пункти: куди я йду і насікільки важливий цей захід ? в яку пору це буде ? Ось тоді ви правильно зорієнтуєтесь. Так от, якщо вам випала можливість піти на дійство у теплий літній день, то найпростіше обрати плаття. Плаття на фото є яскравим, оригінальним та підкреслює красу дівчини.

червоне плаття
Не любите їх носити та відчуваєте себе комфортно лише в спідниці ? Не біда. Оберіть більш нарядну блузу, кардиган або жакет та будете на висоті. Найголовніше у цьому – визначитися із кольором та тканиною. Ви і тільки ви, можете знати, який колір вам більш до лиця, але знову ж таки зважайте на подію, на яку збираєтеся піти (темні тони небажані на весіллі, хрестинах, випускному вечорі). При виборі тканини не зупиняйтеся на льоні, оскільки він дуже мнеться і не матиме гарного вигляду на фотографії. Ви знаєте, що на вас чекає незначна прогулянка, тоді й туфлі-шпильки можна викреслити із списку. В костюмі, не важливо – з спідницею він чи із штанами, ви завжди виглядатимете дуже офіційно. Однак, якщо ви зібралися на зустріч з адвокатом, екзамен чи співбесіду – це саме те, що вам потрібно. Додаткової нарядності, здавалося б звичайній блузі додасть елегантна брошка, вишукана шаль чи якийсь сміливий аксесуар.

аксесуари

Ви йдете туди, де дотримання правил є обов’язковим, то не пробуйте вносити які-небудь корективи. До Храму ми не можемо прийти в шортах і без хустини, а в музей у кросівках та з великою сумкою.

Ви запрошені на весілля ? Обирайте офіційний денний одяг. Дуже часто весілля тривають до глибокої ночі, тоді не забудьте взяти ще й накидку. Як казала Коко Шанель: «маленьке чорне плаття має бути у кожної жінки». В цьому вона була правою. Але на весіллі, як на мене воно не повинно бути, бо все ж таки хочеться більшої нарядності та якнайбільше світлих тонів. Бути другою нареченою та одягнутися у все біле буде недоречним, а скомпонувати кілька кольорів ви можете – до прикладу, біле із чорним чи темне із світлим.

плаття на весілля

Хорошим аксесуаром для вас може стати шляпка. Вона додасть шарму. Обирайте шляпки без широких полів та обов’язково знімайте їх під час обіду.

Вам потрібно одягнутися як на щодень, але тим не менше бути нарядною ? Тоді вам не потрібно бігти в магазин – ви знайдете все, що потрібно у своєму гардеробі. Все, що знадобиться – фантазія та креатив. Та ще трошечки зусиль – щоб добре почистити щіткою одяг, зачистити ледь помітні плями, пришити ґудзики, де вони потрібні.

в спідниці

Найголовніше, про що ви завжди маєте пам’ятати – будьте елегантними. Для цього поєднуйте просте з більш помпезним, добирайте правильні аксесуари та компонуйте правильно кольори та тканини. А скільки це все буде коштувати буде не важливо. Бо навіть правильний добір із найдешевших речей, куплених на базарі зможе перевершити суцільний несмак найдорожчого одягу із салону. Так, наряд із блискітками потрібно поєднувати із спокійними аксесуарами. І навпаки, ви любите одягатись скромно – тоді додавайте образу яскраві деталі.

Вдягати чи не вдягати такі улюблені джинси на офіційні заходи ? Питання доволі суперечливе. Та знову ж таки, коли вони у гарному стані і ви не ходите в них щодня на роботу, є дизайнерськими, то їх цілком можна скомпонувати із більш нарядною річчю. Комплект: джинси – туфлі на каблуках – вечірній топ, блуза або піджак є вельми цікавим та прийнятним для походу в кінотеатр, кіно, молодіжну вечірку, тощо.

в джинсах

І наостанок, щодня ми можемо вдягатися як завгодно, але хоча би інколи маємо бути іншими та це прекрасно, бо в таких випадках змінюємося й ми.