примірка
Поширеною манерою для багатьох дівчат, особливо якщо розмір одинаковий та й смаки співпадають – позичання в подруги вподобаного одягу. Але при цьому слід знати деякі правила, які навіть між подругами повинні існувати, щоб не погіршилась найміцніша дружба.

Коли ви вже позичили річ, то повертайте її не пізніше ніж через тиждень, випрану у відповідності до інструкції на ярлику. Відірвався гудзик – пришийте його. Якщо завдана шкода є значно більшою – компенсуйте свою провину подарунком, а не говоріть, що одяг таким і був … Чого окрім останнього також не слід робити ? Не мовчіть, якщо з одягом щось трапилось і його вже не можливо відновити. Затримування його в себе буде прирівнюватись крадіжці. За такої ситуації – ви також можете просити свою річ назад і це не може розцінюватись як поганий тон. Не бійтесь, що подруга при цьому образиться, адже вона могла просто забути про це.

Чи слід взагалі позичати та віддавати комусь свої речі ? Все дуже індивідуально. Деякі люди категорично відмовляються таке робити та не хочуть, щоб їх речі одягав іще хтось. А є дівчата, які залюбки діляться своїм гардеробом з іншими та й самі не проти урізноманітнити свої речі одягом, який не потрібно купувати, а одягнути лише на потрібну імпрезу.

плаття

Але дівчата, які таки позичають одяг ведуть себе значно чесніше ніж ті, які просто копіюють гардероб подруги, купуючи одинакові речі. А ще гірше – працюють чи навчаються в одному колективі та приходять в якийсь день в одинаковому одязі.

Є випадки, коли хочеш виглядати неперевершено, для цього послужать багато модних засобів – чи то вінтажне плаття (єдине в своєму екземплярі), чи елегантне взуття, незвична помада або ж екстравагантна шляпка. Якщо правильно все підібрати, то не тільки видозміниться ваш образ, але й позичена річ набуде нового вигляду, притаманного саме вам.

Деколи перед жінками стоїть інший вибір : що обрати – одяг, по котрому одразу видно скільки він коштує чи на вигляд скромну, але значно дорожчу річ ? Це також на ваш смак. Єдине, що можна порадити – не завжди слід гнатися за брендами чи дизайнерськими речами, щоб підкреслити свій статус. Краще його піднімати не за допомогою одягу, а лише завжди виглядати природньо.

P. S. А еще помимо одежды напрокат всегда можно, к примеру, купить халат Nusa, который славится своим качеством, элегантным стилем и сравнительно низкой ценой.