одяг Армані

Як безпрограшно виглядати на світському рауті і в робочому оточенні? Одежа Армані – це суміш італійської пристрасті, голлівудського лиску та елегантності, вона завжди буде актуальна на будь-якому заході.

Бренд Армані – це символ успіху, грації і показник надійності в ділових колах. Товари знаменитого італійського кутюр’є користуються великою популярністю серед чоловіків і жінок усього світу.

Секрет успіху бренду Армані

Сьогодні одяг з колекцій Армані займає головне місце в гардеробі світових зірок. Щорічно італійський дизайнер випускає кілька лінійок моделей, більшість виконано в класичному стилі з мінімальною кількістю аксесуарів.

Навіть коли в світі моди виникає нове віяння, знаменитий дизайнер не поспішає перетворити нову лінійку у відповідність з ультрамодними тенденціями на догоду примхливим модникам, однак і не суперечить їм. Швидше класичні моделі від італійського кутюр’є самі задають нові посили у світі моди.

Вся лінійка одягу вдало гармонує з традиційною класикою в сучасній інтерпретації. Головна мета дизайнера – це слідування незмінним принципам: практичності і елегантності. Тому багато колекцій виконані в класичній гамі: в чорному, білому, бежевому, глибокому синьому і сірому кольорі. Дизайнер вважає за краще використовувати червоний тільки у вечірніх нарядах.

Одяг Армані

Простота і елегантність одягу бренду Армані

Відмітна риса бренду Армані – це приголомшливий крій, завдяки якому всі моделі сидять ідеально на будь-якій фігурі. Примітна ще одна деталь: для жіночої лінійки костюмів використовуються ті ж матерії, що і для чоловічої. Тканини для своїх колекцій Армані закуповує у провідних виробників. Сьогодні він працює з десятьма відомими компаніями, які знають високі вимоги дизайнера і намагаються їм відповідати.

У кутюр’є є дуже гарне почуття матерії і талант вибирати краще. Він завжди заздалегідь знає результат і вміє створити той образ, який вигідно підкреслить фігуру.

Італійський кутюр’є створив унікальний стиль, в ньому вдало поєднуються інновації з класикою. Люксова лінійка бренду, моделі якої часто можна бачити на зірках при врученні Оскара, створена з розкішних тканин:

  • альпаки;
  • замші;
  • шкіри;
  • мережива ручної роботи;
  • кашеміру.

Для виробів середнього цінового сегмента можуть бути обрані штучні тканини, але тільки самого відмінної якості.

Кожен виріб бренду Армані – це успіх, елегантність та геніальна простота.